ubuntu olmadı :(

Başlatan xsamx, 28 Eylül 2008 - 12:14:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kutadgu

Anlamamakta ısrar ediyorsunuz. Bu konuda size yazacağım son mesajdır.

Birincisi neyin nasıl yapılcağını size kimse söylemek zorunda değilken, ona rağmen bu kadar yardım görmüşken hala armut piş ağzıma düş bekliyorsunuz. Forumda wiki var, acemiler için ilk durak var, şu var bu var. Hiç birini okudunuz mu acaba.

İkinci olarak windows güncellemeleri bile kendi yapıyor(!) ama sizi fişleyecek bir sürü uygulama yüklüyor bundan haberiniz varmı? Tabiki yok. Ayrıca Ubuntu da güncelleme yapmak da öyle zahmetli bir işmiş gibi bahsetmeyin hiç. Tek bir tıklamaya bakıyor.

Boşuna zaman harcıyorsunuz. İyi günler.

metineylul

Anlamamakta ısrar ediyorsunuz. Bu konuda size yazacağım son mesajdır.

Birincisi neyin nasıl yapılcağını size kimse söylemek zorunda değilken, ona rağmen bu kadar yardım görmüşken hala armut piş ağzıma düş bekliyorsunuz. Forumda wiki var, acemiler için ilk durak var, şu var bu var. Hiç birini okudunuz mu acaba.

İkinci olarak windows güncellemeleri bile kendi yapıyor(!) ama sizi fişleyecek bir sürü uygulama yüklüyor bundan haberiniz varmı? Tabiki yok. Ayrıca Ubuntu da güncelleme yapmak da öyle zahmetli bir işmiş gibi bahsetmeyin hiç. Tek bir tıklamaya bakıyor.

Boşuna zaman harcıyorsunuz. İyi günler.

*Wikiyide inceledim ama sayfada BİR tane oyun var ve oyun nasıl kurulur yazmıyor.Dersenizki oyun oynayacak başka birşey yokmu.Nintendo wii var ama klavyeyle bilgisayar oynamanın zevki başka.
Fişleme olayına gelince.Parasını verdiğim lisanlar neyi fişleyecek.Fişlese nolur.Zaten kaydımı yaptırmışım.
Birsürü soru sordum siz cevap yerine lafkalabalığıyla geçişitiriyorsunuz.
Eğer siz böyle davranmaya bu mantıkla devam ederseniz linux kullananların sayısı bir elin parmaklarını geçmez.
Benden bukadar.O kadar heveslendim ama hepbir ağızdan yüklendiniz.Esas benden bukadar.Ben geri dönüyorum sistemime.Kurar oyunumu oynarım.Sizede kolay gelsin.
Son sözüm:İşletim sistemi amaç değil araçtır.İşlerimizi yapacağımız yazılımdır.Üzerinde bu kadar kafa patlatmaya değmez.
Üyeliğimide silin baride bukonular konuşulmamış olsun.

umutubuntu

Windows ayrı Linux apayrı platformlardır, tıpkı McOS ile Windows'un olduğu gibi, birbirlerinden çok farklı şekillerde çalışırlar.
Şu durumda Windows'ta görmüş olduğunuz şeylerin Linux'ta da aynı olmasına imkan yok. Arkadaşların sabırla cevaplar vermeye çalıştıklarını görüyorum ve herkesin anlatmaya çalıştığı şey şu, öğrenmek istediğiniz konular daha önce forumda defalarca konuşuldu,tartışıldı forumun çöplüğe dönmemesi açısından bunların tekrar tekrar nüksedilmesi gibi bir durum söz konusu değil. Hangi Linux dağıtımını kullanırsanız kullanın her birinin forumlarında aynı durumla karşılaşırsınız, sorununuzun çözümünü bulmak için ilk önce araştırmalısınız, bütün aramalarınıza rağmen bulamadıysanız her bir sorununuz için ilgili başlıklardan konu açabilirsiniz.

Ubuntu'da oynayabileceğiniz oyunlar için buraya bir göz atın.

heartsmagic

Başlık yeterince tartışıldı. Defalarca söylenmesine rağmen aynı soruların sorulması şık olmuyor. Bu şekilde çözüm olmaz sadece kargaşa yaşanır. Forumda zerre miktar araştırma yapmadan sorulacak sorulara ve bu şekildeki bir tartışmaya müsamaha gösteremem.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.