[Çözüldü] Macbook Pro üzerine Ubuntu kurulumu

Başlatan NightBlue, 14 Temmuz 2012 - 17:21:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NightBlue

imleç sürer de hiç bir sorun yok ama magic mouse scrolling özelliği yavaş ve magic mouse çok hızlı.En yavaş ayarına getirdim yinede normalden daha hızlı.Birde internet wireles ağımı görmüyor.Ürün bilgisi eksik yazıyor.

hckr

Alıntı yapılan: NightBlue - 16 Temmuz 2012 - 17:43:05
imleç sürer de hiç bir sorun yok ama magic mouse scrolling özelliği yavaş ve magic mouse çok hızlı.En yavaş ayarına getirdim yinede normalden daha hızlı.Birde internet wireles ağımı görmüyor.Ürün bilgisi eksik yazıyor.
Yavaşlamasını istiyorsanız duyarlılığı en sona getirin.Fare ayarlarından.Wireless sürücüsünü kurdunuz mu sanırım onun için ayrı başlık açsanız daha iyi olur tabi ki gerekli çıktılarla birlikte.Magicmouse için multitouch kullanabiliyor musunuz bu arada.
Bir de scrolling için araştırma yapıyorum.

NightBlue

Hemen yeni bir başlık açıyorum.Ama magic mouse için scrolling ayarını göremedim.

hckr

Alıntı yapılan: NightBlue - 16 Temmuz 2012 - 17:58:53
Hemen yeni bir başlık açıyorum.Ama magic mouse için scrolling ayarını göremedim.
Magic mouse için de ayrı konu açın sanırım sorunun çözümünü buldum.
Yok normal fare hızı ayarından bahsediyorum yavaşlatmak istediğinizi yazmışsınız ya onun için duyarlılığı maksimuma getirin.
Scrolling için ayarlamayı açacağınız konuda bakalım burası çok karıştı çünkü.

NightBlue

O zaman magic mouse içinde ayrı bir konu açıyorum.

heartsmagic

Bu başlığın işi bittiyse lütfen: cozuldukonusu
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Blaguvest

Alıntı yapılan: Ersin Kandemir - 14 Temmuz 2012 - 18:06:29
Vay be, efsane bir karar. :) Tebrik ederim. :)

kurulum yaptiysan performans bilgilerini bizlerle paylasim yaparmisin ve orjinal macpro ile kurdun linux arasindaki  +artilar   ve  -eksileri nelerdir?