[Çözüldü]"ubuntu login/şifre sorunu"

Başlatan cueno, 08 Ocak 2013 - 11:53:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cueno

abi ubuntu server 12,04,1 kuruyorum bılgısayara ..kurulumda hıc bır hata vermıyor fakat kurulum bıttıkten sora ..sıyah ekranda baslangıc yapıp bana olusturdugum..login ve password girişi istiyor olusturdugum sıfre ve ısmı gırıyorum ıncorrect dıo ya..sıfresız kurulumda yapamıyorum bu ubuntuyu nasıl açıçam ben.._?  :'(

monthy_python

Psikolojik durumdan ziyade; "ubuntu login/şifre sorunu" tarzı bir başlık, arama yapanlara kolaylık sağlayıp, forumun düzenine müsbet katkı sağlayacağı gibi, derdinize derman bulmanızı da hızlandıracaktır efenim  ;)

cueno

dogru soyuluosunuz bırdahakı sefere bu onerınızı dıkkate alacagım ama keske sorunla alakalı olarak ta bır ıkı satır bırsey soleseymıssınız ıyı olurmus..:) tesekkurler efendım..

monthy_python

benden daha iyi bilenler mutlaka yardımcı olacaktır diye o konuya girmedim, yanlış falan yönlendirmeyim diye. biraz sabrederseniz tahminim sorununuz bu gün içinde çözülür, sıkmayın canınızı  :)

decent

@cueno,
Num Lock ve Caps Lock tuşlarının durumunu kontrol ediniz.

Not: Dilimizin nasıl katledildiğine şahit olmaya devam ediyoruz.

cueno

hayır arkadaşlar num lock la caps lock la alakalı bır durum oldugunu sanmıyorum ..?

heartsmagic

Bir şeyle alakalı olması gerekiyor ama? Diğer tarafta masaüstünü açamıyorum demişsin, sorunun tam olarak hangisi?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

cueno

password kısmı parolayı yazsan bile karakterleri ekranda göstermiyormus..bende yazılmıo sanıyordum sadece yazıp entere basmak yeterli oluyormus okadar yani.