Ubuntu Türkiye Steam Topluluğu Grubu Kuruldu!

Başlatan KemalALKIN, 24 Aralık 2015 - 16:56:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KemalALKIN

Ubuntu Türkiye Steam Topluluğu Grubumuz:
http://steamcommunity.com/groups/ubuntu-tr

Steam'da Birbirimizi Ekleyelim Ve Birlikte Oyunlar Oynayalım :).

Steam ismim:
blackandyellow beni ekleyin :).

Düzeltme:Grup adı ve içeriği konusunda düzenlemeye gidilecektir. Gruba katılabilirsiniz. (@neynefes)
www.tckemal.ist

fsutil

http://steamcommunity.com/id/borat810

Enson gizlide kaldıydı hesabım sanırım. Birazdan girince açarım gizliliği

Güncelleme : Evet gizlide kalmış, açtım şuan  :)

KemalALKIN

Alıntı yapılan: Asia - 24 Aralık 2015 - 17:05:11
Borat810

Enson gizlide kaldıydı hesabım sanırım. Birazdan girince açarım gizliliği

Güncelleme : Evet gizlide kalmış, açtım şuan  :)

ekledim blackandyellow :)
www.tckemal.ist

MuhbirKedi

Önemli olan para değil, para ile ne yaptığındır, en iyi zenginlik ise gönül zenginliğidir. ;)

Aequitas

Öfkelenmeyin.
           Hz. Muhammed (sav)

plazma

Grupta kurulmuştu acaba son durum ne aslında etkinlik oluşturarak güzel bir topluluk olabilir

MuhbirKedi

@plazma sende ekle bizleri :)

@Asia senin nick yanlış sanırım?
Önemli olan para değil, para ile ne yaptığındır, en iyi zenginlik ise gönül zenginliğidir. ;)

KemalALKIN

www.tckemal.ist

neynefes

Bu steam başlıklarını bir araya  toplayıp, güzelde bir grup oluşturabiliriz aslında. Steam topluluğu kurmuştu biri olmadı ben de  kurabilirim.

KemalALKIN

Ubuntu Türkiye Steam Topluluğu Grubumuz:
http://steamcommunity.com/groups/ubuntu-tr

Steam'da Birbirimizi Ekleyelim Ve Birlikte Oyunlar Oynayalım :).

Steam ismim:
blackandyellow beni ekleyin :).
www.tckemal.ist

ahmet_matematikci

♥ Kız tavlamak için kahraman olmak gerekmez. Doğru kadın zaten sizi kahraman yapar ;)

KemalALKIN

Alıntı yapılan: ahmet_matematikci - 25 Aralık 2015 - 08:09:54
abi nedir bu steam... ???

Alıntı YapSteam (Türkçe anlamı: Buhar), Valve Corporation tarafından tasarlanan, bir dijital dağıtım, dijital hak yönetimi, çok oyunculu ve iletişim platformudur. Oyunların geniş çapta dağıtımı ve onlarla ilgili çoklu ortamların tamamen internet üzerinden yayılımı için kullanılmaktadır. Pek çok oyun, eklenti paketi ve oyunlar ile ilgili programların satışı Steam üzerinden yapılmakta ve bu sayede bilgisayara direkt çevrimiçi olarak indirilebilmektedir. Ayrıca Steam, kullanım açısından performans sağlayan sistem tablasındaki (system tray) ve görev çubuğundaki pozisyonu ile benzerlerinden ayrılır.

Şubat 2015 tarihinden itibaren, 4.500'den fazla oyun mevcuttur ve 125 milyon aktif kullanıcısı bulunmaktadır.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Steam_(yaz%C4%B1l%C4%B1m)
www.tckemal.ist

abdullahcetinkaya

MuhbirKedi

neynefes

Ubuntu-tr olarak bizlere ait resmi bir grup değildir. Bu hatırlatmayı da prosedür gereği yapmam gerekiyor. :) Ayrıca grup adını ve içeriği biraz değiştirelim bence. Biraz daha kucaklayıcı olsun. Bilgisayara geçince grupla ilgili daha detaylı konuşuruz.

KemalALKIN

Alıntı yapılan: neynefes - 25 Aralık 2015 - 12:14:03
Ubuntu-tr olarak bizlere ait resmi bir grup değildir. Bu hatırlatmayı da prosedür gereği yapmam gerekiyor. :) Ayrıca grup adını ve içeriği biraz değiştirelim bence. Biraz daha kucaklayıcı olsun. Bilgisayara geçince grupla ilgili daha detaylı konuşuruz.

heartsmagic Abiye de yazdım.
www.tckemal.ist

neynefes

KemalALKIN

Alıntı yapılan: neynefes - 25 Aralık 2015 - 12:44:52
Ben * bir şey demedim ki :)

Yok, yani ikinize de yazdığımı belirtmek için söyledim :).
www.tckemal.ist

D@bbe

nasıl ekliyeceğiz ki? bilmeyen olabilir...  ::) nick grezimonk donanım haberde gördüm kaptım...

poʍǝɹǝd bʎ ɔɐspǝɹ˙˙˙

KemalALKIN

Alıntı yapılan: D@bbe - 25 Aralık 2015 - 13:30:57
nasıl ekliyeceğiz ki? bilmeyen olabilir...  ::) nick grezimonk donanım haberde gördüm kaptım...

Ekledim seni.
www.tckemal.ist

heartsmagic

Özelden ifade etmeye çalıştığım, @neynefes'in de söylediği gibi prosedürel anlamda alakamız yok diyoruz ki yönetim olarak bir müdahalemiz olmadığı bilinsin. Bunun haricinde hayırlı olsun, iyi eğlenceler herkese :)
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

KemalALKIN

Alıntı yapılan: heartsmagic - 25 Aralık 2015 - 20:49:42
Özelden ifade etmeye çalıştığım, @neynefes'in de söylediği gibi prosedürel anlamda alakamız yok diyoruz ki yönetim olarak bir müdahalemiz olmadığı bilinsin. Bunun haricinde hayırlı olsun, iyi eğlenceler herkese :)

Gayri resmi açılış yaptım sanırsam :D. Mesele eğlenmek :). Teşekkürler.
www.tckemal.ist