Ubuntu için Android emulatorü var mı ?

Başlatan arifyilmaz, 06 Haziran 2016 - 18:28:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

arifyilmaz

Ubuntu için BlueStack tarzı program varmı önerebileceğiniz ?

ErtugrulTRN

Room ları bulunmaktadır cihazının root lu ise cihaniza uygun ubuntu room unu buluk kurabilirsiniz...

arifyilmaz

tam olarak anlamadım pc için böyle birşey mümkünmü ?

cokomoko

Bluestack hiç verimli değil en azından bende olmadı, onun yerine android live projesinin yaptığı sürümü kurun rahat edin.
''Eğer 386BSD ben Linux'a başladığımda var olsaydı, Linux büyük bir olasılıkla olmazdı."
........................Linus Torvalds..........................
İnsanın aradığı sadece huzur ve mutluluktur, 1 numara olmak yalnız kalmak demektir ve 1 numara kalmak için birçok şeyi feda etmek zorunda kalırsın...

Kaleihan

Merhaba,
Evet android emülatörü var. Bluestackstan daha iyi ancak daha fazla donanım İstiyor.
https://badboyzclash.wordpress.com/clash-of-clansi-bilgisayarda-oynamak/linuxta-coc/
Bu linkte coc isimli android oyununu bilgisayarda oynayabilmek için emülatörün kurulumu anlatılmış. Siz oyun kısmını fast geçip programı kurabilirsiniz.

dexter

Virtualbox üzerine android x86 kurulabilir. Android x86'yı hiç denemedim ama denenebilir diye düşünüyorum.

Sent from my HUAWEI P6-U06 using Tapatalk

heartsmagic

Forumda arama yapılırsa daha önce konuşulan konular bulunabilir.
Bu bölümü yani "Ubuntu Türkiye ile ilgili öneriler, istekler ve sorular" isimli bölümü de genel sorunlar için kullanmıyoruz. Forumdaki teknik sıkıntılar gibi konuları konuşmaktayız burayı. Konuyu taşıyorum.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

OnLive

Daha önce çok kez benzer konular açılmıştı. Virtualbox ve Genymotion kullanarak Android'i sanal makine olarak kurabiliyorsunuz. Resimli anlatımlı konu;

https://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=51721
"People said I should accept the world. Bullshit! I don't accept the world." ― rms