Fujitsu Siemens Notebook (Dizüstü) Bilgisayar Tavsiyeleri

Başlatan Eren, 18 Nisan 2008 - 22:46:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eren

Fujitsu Siemens Notebook (Dizüstü) Bilgisayar tavsiyelerinizi bu başlık altına yazabilirsiniz.
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

tarhan

ubuntu için bana kalırsa amilo pro serisi oldukça iyi. Şahsen ben de amilo pro serisi bir notebook kullanıyorum. Oldukça güzel çelışıyo

huseyinbilen

Fujitsu Siemens Amilo 2727 serisi duo2core işlemcili Intel ana ve ses kartlı Dizüstü bilgisayarımda Pardus ve OpenSUSE sorunsuz çalışırken CPU soğuk,30 derece,42 derece ve 58 derece ısılarda test ettiğim çalıışma esnasında aniden donup kalıyor.  Bu donma sonrası ne klavye ne de maus hiçbiri çalışmıyor, konsola düşmek bile imkansız.Bu donmanın önüne nasıl geçebilirim.Teşekkürler

heartsmagic

Alıntı yapılan: huseyinbilen - 02 Ekim 2008 - 19:22:20
Fujitsu Siemens Amilo 2727 serisi duo2core işlemcili Intel ana ve ses kartlı Dizüstü bilgisayarımda Pardus ve OpenSUSE sorunsuz çalışırken CPU soğuk,30 derece,42 derece ve 58 derece ısılarda test ettiğim çalıışma esnasında aniden donup kalıyor.  Bu donma sonrası ne klavye ne de maus hiçbiri çalışmıyor, konsola düşmek bile imkansız.Bu donmanın önüne nasıl geçebilirim.Teşekkürler

Bu soru aslında yeni bir başlıkta sorulsa daha güzel olur. Zira burası bir tavsiye bölümü. Fakat, en azından bu dizüstünü alacak arkadaşlar durumdan haberdar olmuş oldular, teşekkürler.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

mayilmaz

Selamlar bende life book s6410 modeli web camera hariç sorunusz çalışmaktadır.
Saygılarımla