[Çözüldü] Mandriva'yı indirmek için en verimli ülke (mirror) ?

Başlatan iKo, 25 Ekim 2009 - 15:42:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

iKo

Merhabalar, ben biraz önce Mandriva'yı indirmeye başladım fakat 149kb civarında takıldı kaldı. Oysa şu an Pardus 2009 u 980kb lar ile indiriyor. Mandriva'nın sitesinde ülkeler arasında Türkiye yok. Nereden indirirsem en hızlı şekilde indirmiş olurum acaba ? Bilen var mı ?

Yusuff

Neden torrent ile indirmiyorsun. Çok daha iyi değil mi? Üstelik eksik, bozuk inme ihtimali de yok.
Linux Registered User #493230  Ubuntu User #28068

Contempt

France veya Germany yansıları genelde hızlı oluyor yada Lkd  yansılarını kullan.
Herşeye Rağmen...

iKo

Alıntı yapılan: Yusuff - 25 Ekim 2009 - 15:57:46
Neden torrent ile indirmiyorsun. Çok daha iyi değil mi? Üstelik eksik, bozuk inme ihtimali de yok.

Peki onu deneyim madem :) Bugüne kadar hep linux leri dağıtımların kendi sitelerinden indirmiştim. Alışkanlık :) Deneyim şimdi :)

Yusuff

Ben de yeni alıştım torrentte. Hem çok hızlı iniyor hem de sağlam. Başkalarına faydanın dokunması da cabası.
Linux Registered User #493230  Ubuntu User #28068

eren

Alıntı yapılan: iKo - 25 Ekim 2009 - 15:42:00
Merhabalar, ben biraz önce Mandriva'yı indirmeye başladım fakat 149kb civarında takıldı kaldı. Oysa şu an Pardus 2009 u 980kb lar ile indiriyor. Mandriva'nın sitesinde ülkeler arasında Türkiye yok. Nereden indirirsem en hızlı şekilde indirmiş olurum acaba ? Bilen var mı ?

http://ftp.linux.org.tr/mandriva/iso/2009.1/

Buyurun yerli yansı.
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

iKo