Ubuntu 8.04 LTS (Hardy Heron) Kararlı sürüm çıktı!

Başlatan raptoid, 24 Nisan 2008 - 14:19:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

raptoid

Linux for Human Beings

teknoomanyakk

Linux Beni Güçlü Eder..!

potasyumsiyanur

hadi bakalım sonunda güzel haber geldi
hayırlısı olsun
deniz yanmaz dersin ama...
yanarsada kimse söndüremez.

PoRsChE

Herkese hayırlı olsun.. indirdim dün gece ama kurmadım henüz..bekliycem biraz.. :o)~
Linux forever.. cause else is LAME forever.. :o)~

munirekinci

raptoid

Alıntı yapılan: PrSCh - 24 Nisan 2008 - 15:12:43
Ben az önce baktım.. Hala "coming soon" yazıyordu. Yanlışınız olmasın ?

Yanlış yok daha kubuntu xubuntu vs vs.. release olmadığı için sitesinde öyle yazmakta hepsi release olunca sitede duyuru yapıcaklar..
Linux for Human Beings

raptoid

Linux for Human Beings

lseker

Dünya Güneş'in yardımı ile yaratıldı...Olduğu gibi kalmalı.
Toprak yaratıldığında üzerinde sınır çizgileri yoktu, onu bölmek insanlara düşmez.

Sypro

Herşeyin sorunsuz çalışır olması ve gözden kaçan bug'ların kullanıcılar tarafından bildirilip fix'lenmesi ile geçecek ilk bir haftayı pek önermiyorum kimseye. Yeni sürüm birçok yenilik ile geldi; ama kusursuz değil. Daha denemedim -bir süre de denemeyebilirim- ama en başta o standart system crash report olayı çözüldü mü merak ediyorum:)

Hayırlı olsun herkese..

"Milliyetin çok belirgin vasıflarından biri dildir. Türk milletindenim diyen insan, her şeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan, Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz."

Semih

Alıntı yapılan: Sypro - 24 Nisan 2008 - 16:11:26
Herşeyin sorunsuz çalışır olması ve gözden kaçan bug'ların kullanıcılar tarafından bildirilip fix'lenmesi ile geçecek ilk bir haftayı pek önermiyorum kimseye. Yeni sürüm birçok yenilik ile geldi; ama kusursuz değil. Daha denemedim -bir süre de denemeyebilirim- ama en başta o standart system crash report olayı çözüldü mü merak ediyorum:)

Hayırlı olsun herkese..

Şu an bende indirmekteyim bakalım.Yükseltip geçmiştim beta iken crash raporu almaktan bıkmıştım artık.Umarım halledilmiştir büyük bir sorun yani.Neyse hayırlısı olsun bakalım.

Ne güzel iş ya 6ay'da yeni bir Ubuntu:)İyi ki geçmişim Ubuntu'ya.!
A.Semih Türk

platonix

hayirli olsun bende bi indirip deniyim insallah gene cokme hatasi vermez

Kutadgu

Suan itibariyle 32 bit Hardy Heron u kuruyorum. Live cd üzerinden yükleme aşamasından yazıyorum . Çok mutluyum . umarım sorun çıkmaz  .hepimize hayırlı olsun :)

platonix

Alıntı yapılan: ozguran - 24 Nisan 2008 - 20:27:08
Suan itibariyle 32 bit Hardy Heron u kuruyorum. Live cd üzerinden yükleme aşamasından yazıyorum . Çok mutluyum . umarım sorun çıkmaz  .hepimize hayırlı olsun :)
UMARIM CIKMAZ DENEYIMI YAZ BENDE YARIN YUKLIYICEM

Kutadgu

Alıntı yapılan: platonix - 24 Nisan 2008 - 22:28:46
Alıntı yapılan: ozguran - 24 Nisan 2008 - 20:27:08
UMARIM CIKMAZ DENEYIMI YAZ BENDE YARIN YUKLIYICEM

Galiba acele etmemek gerek . Yükledim ancak alpha sürümlerinden kalan bir böcek  le karşılaştım.Halledebilirsem yine yazarım buradan

uvercinka

Apt-get ile dosya çekerken 56K günlerimi hatırladım :) Aynı problem sizde de var mı?

heartsmagic

Arkadaşlar yansılarınızı değiştirin. Misal Almanya yansıları güzel güzel çalışmakta.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

engin1975

Valla bende dün kurdum sistemi ubuntu camiasına hayırlı uğurlu olsun.

servet ümmetoğlu

Türkiye yansısına bağlanmak mümkün değil. O yüzden program kurarken sıkıntı çekiyorum ama genel kullanım açısından daha iyi gibi geldi bana ;)
"Şeytanımı öldürdüm bebeğimi büyütücem
   Yandığım dünyayıda kalbimde küçültücem
     Denizleri taşırdım bulutları delicem
       Şişedeki küllerimi topraklara serpicem" (Düş Sokağı Sakinleri)

umutubuntu

Yansılarda sorun var sanırım , kurulum yaparken dil paketlerini indiremedi
kurulumdan sonra yükleyim dedim yine bağlanamadı.
Sorun sadece Türkçe dil paketlerinde görünüyor.

tonyukuk

arkadaşlar türkiye yansıları kitlenmiş durumda...kağnı hızı ile ilerliyor o yüzden isviçre yansısından indiriyorum...bakalım noolcak

tonyukuk

linuxsever

Arkadaşlar bu ubuntu sürümü hakkında bilgi veri misiniz.Yani yeni çıkan ses ve erkran kartlarını tanıyor mu vs.. gibi.Mesela parmak izi okuyucuyu  tanıyormu? ::)

servet ümmetoğlu

Alıntı yapılan: biscuit - 25 Nisan 2008 - 21:28:24
Yansılarda sorun var sanırım , kurulum yaparken dil paketlerini indiremedi
kurulumdan sonra yükleyim dedim yine bağlanamadı.
Sorun sadece Türkçe dil paketlerinde görünüyor.

Ben program kurmaya çalışıyorum ama o da olmuyor. Yansıyı değiştirince de programlar ingilizce kuruluyor. Sanırım düzelmesini beklemek daha iyi
"Şeytanımı öldürdüm bebeğimi büyütücem
   Yandığım dünyayıda kalbimde küçültücem
     Denizleri taşırdım bulutları delicem
       Şişedeki küllerimi topraklara serpicem" (Düş Sokağı Sakinleri)

heartsmagic

Yansıları değiştirmek programları İngilizce yapmaz.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.