[Anket] En güzel masaüstü yarışması Aralık 2011

Başlatan alquirel, 19 Aralık 2011 - 13:41:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[Anket] En güzel masaüstü yarışması Aralık 2011

if
18 (40.9%)
pentasus
4 (9.1%)
alquirel
21 (47.7%)
yavuz21
3 (6.8%)
bahdem
4 (9.1%)
gufabe
3 (6.8%)
KemalALKIN
3 (6.8%)
Felâsife
12 (27.3%)
stratovarius
9 (20.5%)

Toplam Oy Verenler: 44

Oylama kapandı: 24 Aralık 2011 - 13:41:09

travego0403

Verilen oylarda adı geçmeyen arkadaşlar, belki benim gibi oylarını gizli verenler vardır.  ;)  :D
"Matematik bir dildir ve bu dilde şairlere fizikçi denir." Richard Feynman

yavuz21

Alıntı yapılan: KemalALKIN - 19 Aralık 2011 - 16:14:59
@alquirel ve @yavuz21 arkadaşlarımıza oyumu kullandım. İkiside gnome-shell galiba. Kendime oy vermek gibi bir klasik seçim yapmadım :D. Birinciyi şimididen tebrik ederim.

Teşekkürler.

FıratikUS

@alquirel çok sağlam ve yakışıklı masaüstü tebrik ederim ;)
@Felâsife abimiz de işi biliyor, sizi de tebrik ediyorum :)
"Yok boşluktan başka bir şey toz nereye konacak"

yavuz21

İlk Yorum benden olsun sonuclar sonrası.

@alquirel tebrik ederim ztn çok güzel bir masaüstü yapmıştın. @İf bana göre bayağı sağlam iş çıkartmış tebrik ederim.

decent

Rbbt

@alquirel, tebrikler. Oy verdiğim biri kazandı sonunda (:
What happens when I become main source of a pain!!!

alquirel

Herkese teşekkür ederim.

Anlatmak istiyorum yoksa içimde kalır :P

Her şey iloveubuntu.net sitesine girmek istememle başladı. Firefox'ta arama kutuları için kısayollar var bildiğiniz üzere. Ben de "i" harfini Google Images için ayarlamıştım. Adres çubuğuna "i love ubuntu" yazdım, Firefox normal olarak Google'da arasın bana sonucu bulsun diye. Tabii bana "abi sen i harfini görseller için ayarlamıştın görsel arıyorum" dedi ve karşıma bu kullandığım masaüstü resmini çıkardı. Dedim ne güzel, hemen kullanayım. Yerleştirdim masaüstüne, bir de baktım ki resmin "i love ubuntu" kısmı Shell'imin panelinde soldaki simgelerle ortadaki saatin tam arasına denk geliyor. E o zaman Avant'ı da oraya çekeyim simetri olsun dedim. Çektim Avantı oraya, soldaki hizalamaları halletmiş oldum. Sonra baktım sağ taraf boş kalıyor. Oraya da bi Conky iyi gider dedikten sonra hayatım boyunca kullanmış olacağım ilk Conky'yi aramaya başladım. Conky Lua'yı gördüm, renk uyumunu en iyi bununla sağlarım dedim ve Lua'nın ve Conky'nin renklerinde mor ve turuncu ayarlamaları yaptım. Panelin sağ tarafındaki simgelerde de azaltma yoluna giderek bir hizalama da oraya uygulamış oldum. Geriye sadece yarışmaya katılmak kaldı ;)

Tekrar teşekkürler...

KemalALKIN

3 oy almak çok gurur verici :D hehehe. Bu arada kubuntuya geçtim birazdan profilimi düzenlerim :D.
www.tckemal.ist

if

burk

Bence unutulan bir nokta var, o da ikinci ve üçüncü olan arkadaşların da tebrik edilmesi gerektiğidir. @if ve @Felâsife sizi de ben tebrik etmek istiyorum, her ne kadar @Felâsife sana oy veremesem de gönlümden geçen isimlerden biriydin. :)
Tabi ki birinci olan sevgili dostum @alquirel'e en büyük tebriklerimi sunuyorum, bence birinciliği fazlasıyla hakbetti, bununla birlikte o görselliğin nasıl yapıldığını da hiç üşenmeden anlattı. :) Bunun için de ayrıca teşekkür ederim. :)

alquirel

@burk, güzel dileklerin ve düşüncelerin için cân-ı gönülden teşekkür ediyorum ;)
@Felâsife abimi ve @if'i tebrik etmeyi unutmuşum hikaye anlatacağım diye :D iyi ki hatırlattın... ;)

Tebrikler, teşekkürler ...

if

KemalALKIN

Alıntı Yap(3.9%)
Meclis oy barajını gene geçemedik, keşke bağımsız olarak katılsaydım.
www.tckemal.ist

Felâsife

Tebrik ederim @alquirel güzel masaüstüydü devamını güzellikleri de bekleriz artık.  :)

Bu arada bana oy veren ve beğenilerini sunan arkadaşlara da çok teşekkür ederim.
Tek tek cevap yazmak uzun olacak sağ olun var olun.  ;)
Maceraya hazır mısın!  Bir BSD almaz mısın?

agritux

ne olursa olsun sana oy vereceğim o halde :P

@alquirel şimdi gördüm oylamayı, sana oy vermek için geri döndüm ankete, meğer oylama bitmiş :) tebrikler.

alquirel

Alıntı yapılan: agritux - 26 Aralık 2011 - 09:43:49
@alquirel şimdi gördüm oylamayı, sana oy vermek için geri döndüm ankete, meğer oylama bitmiş :) tebrikler.

Rica ederim, düşünmeniz yeter ;)