Ubuntu 12.04 Ubuntu One Bağlanma Sorunu

Başlatan s3cr3t, 26 Nisan 2012 - 21:16:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

heartsmagic

@krwlng, sıfır kurulum değil mi bu? Eğer öyleyse sorunun çözümü bulunmuş, One için uygulanmış ancak diğer uygulamaları elden geçirememişler demektir. Web uygulamalarının hepsi mi böyle acaba?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

krwlng

@heartmagic, evet temiz kurulum ile sonuç bu şekilde. One için çözüm bulunmuş ama google hariç diğer web uygulamaları için sorun halen devam ediyor, ayrıca daha önce sorun çıkarmayan google-chrome, yerel ayarları bir kereliğine "ANSI" olarak seçip eşitleme yapmadan, eşitleme işlemini gerçekleştirmiyor, bu sorun chrome ile mi ilgili yoksa 13.04 ile mi ilgili tam bir fikrim yok. Zaten chrome ilk kurulduğunda "libudev0_175" paketi ayrıca kurulmazsa chrome sorun çıkarıyordu, belki bununla alakalı bir durum da olabilir.
http://twitter.com/yusuFBrn

Ali İsmail Korkmaz, FENERBAHÇE Yıkılmaz!

heartsmagic

Ne zamandır unutmasam da şu konuyla ilgilensem diye iç geçiriyorum. Eğer geliştiricilerle daha doğrusu köprü kuran kişiyle iletişime geçecek durumu bizim sohbetimizin ötesine geçirecek bir gönüllü varsa seve seve aktarabilirim bilgileri :)

Esasında eposta adresleri falan bu başlıkta yazıyor fakat konuşmaların safahatını anlatmak lazım.

D@bbe

çözüm yok mu? 12.04 kurmak hata mı? :) i386 olanı kurdum hemde... :) bilmem ne hatası veriyor... ubuntu one web üzerinde kullanıcı adımı şifremi kabul ederken kendi uygulamasında hata veriyor?

poʍǝɹǝd bʎ ɔɐspǝɹ˙˙˙

heartsmagic

Ubuntu One için bu sorun çözülmüştü esasında, fakat 12.04 depolarına yansıdı mı yansımadı mı tam hatırlayamıyorum. Sistemin güncel mi?

Yalibuk

Merhabalar,

Ubuntu 12.04 (LTE) kullanıyorum ve sorun hala sürüyor. İlk başta giriş yapamamıştım Ubuntu One'ye. Sistem dilini İngilizce'ye çevirerek giriş yapabildim, sonra da yine Türkçe'ye geçtim. Ancak maalesef hala ne kullanıcı ismi, ne de geri kalan kapasite görünmektedir.

1.) Ubuntu'nun sistem dili Türkçe iken, Ubuntu One'yi İngilizce olarak kullanma şansımız yok mu?
2.) Okuyabildiğim kadarıyla bu sorun bir yılı aşkın süredir devam ediyor. Neden hala çözüm bulunamadı?

if

@Yalibuk, güncellemeleri tamamen aldınız mı?

Ubuntu One'ı İngilizce olarak kullanabilirsiniz fakat çözüm olmuyor: LC_ALL=C ubuntuone-launch

hckr

Yalibuk

Alıntı yapılan: hckr - 19 Ağustos 2013 - 23:22:13
Alıntı yapılan: Yalibuk - 19 Ağustos 2013 - 19:15:54

Aslında sorun varken şöyle bir şey yazmıştım. Ama sorun çözülmüştü @hearsmagic'in üstte belirttiği gibi.

Bildiğim kadarıyla tüm güncellemeleri aldım. Neyse artık Ubuntu'lu hayatıma böyle devam edeceğim o zaman.  ;D

D@bbe

Alıntı yapılan: heartsmagic - 26 Temmuz 2013 - 01:01:54
Ubuntu One için bu sorun çözülmüştü esasında, fakat 12.04 depolarına yansıdı mı yansımadı mı tam hatırlayamıyorum. Sistemin güncel mi?
güncel ama hata veriyor kızdım ingilizce dil paketini kaldırdım... sadece Türkçe var...

poʍǝɹǝd bʎ ɔɐspǝɹ˙˙˙

heartsmagic

O zaman 12.04 tarafına yansımamış ne yazık ki. 

GhosTon

Bu problem 12.04 de hala devam ediyor. Masa üstü bilgisayarımda 13 sürümü var onda bağlanabiliyor ama 12.04 de bağlanamıyor gerçekten çok berbat bir durum.

buyumen

Valla arkadaşlar herkesde aynı sorun var. Bende 14.04LTS yükselttikden sonra aynı hatalara maruz kaldım. Bir hevesle microsoftdan bir nebze olsun yakamızı kurtaralım umuduyla ubuntuya yöneldim ama; kusuruma bakmasın, arkadaşlardan sabun bile olmas...

bytan

Alıntı yapılan: buyumenValla arkadaşlar herkesde aynı sorun var. Bende 14.04LTS yükselttikden sonra aynı hatalara maruz kaldım. Bir hevesle microsoftdan bir nebze olsun yakamızı kurtaralım umuduyla ubuntuya yöneldim ama; kusuruma bakmasın, arkadaşlardan sabun bile olmas...

Alıntı Yap
https://login.ubuntu.com/one-redirect
The Ubuntu One Files Services have been closed.

http://voices.canonical.com/ubuntuone/2014/06/03/moving-your-content-away-from-ubuntu-one-file-services/
As a reminder, on July 31st 2014, all content in the file services will be deleted.
Başlığı da kapatalım.
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST