Oturum açılmıyor

Başlatan feritarslan, 11 Haziran 2015 - 15:06:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

feritarslan

Arkadaşlar dün akşam bikaçtane güncelleme geldi yükledim, sabah tekrar ubuntuyu açtım oturum ekranında görüntüler büyümüş kesin yine saçma sapan bişeler yüklendi, ayrıca herfün girdiğim şifremi giriyorum tam açılacak gibi oluyor sonra o gıcık oturum sesi geliyor ama oturumu açmıyor şifreyi değiştim sorun hala aynı arkadaşlar sizce niye böyle oldu güncelleme yapmamak mı lazım bu ubuntuda nezaman güncelleme yapsam sıkıntı yaratıyor.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 12 Haziran 2015 - 00:26:23

up
                CloneZilla

heartsmagic

Güncelleme yapmamak değil, yapmak lazım. Normal şartlar altında elbette sorun yaşanmaması gerekiyor ancak sorun yaşanma ihtimaline rağmen güncelleme yapılması önerilir her durumda.

Ne güncellemesi geldiğini hatırlıyor musun? Grafik kartın nedir, sürücüleri kurulu muydu?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

feritarslan

hocam ubuntu temel yazıyordu çekirdek güncellemeleri sanırım bide paketler vardı güncellemeyi yaptım oturum ekranına geldi ekran kartım gtx 970 şifreyi yazıyorum açacak gibi oluyor ama açmıyor şifreyi yanlış yazınca şifre yanlış diyor ama sürücüler kurulu enson sürüm yüklü ekran kartımda ekranda bi tuhaflaştı o güncellemeden sonra oturum açılmadığı için tam anlayamadım görümtü bozuk mu değil mi diye sorun böyle üstad.
                CloneZilla

heartsmagic

Diğer tarafta fare ile ilgili bir başlık açmışsın, çözüldü mü bu sorun? Grafik kartı sürücülerini kaldırmayı deneyebilirdik.

feritarslan

birdaha aynı sorun olursa unity'i falan resetleyeceğim mecburen formatladım =\
                CloneZilla

heartsmagic

Keşke acele etmeseydin ancak kullanamadığın bir sistem olunca aceleyi anlayabiliyorum.
Yeniden kurulumlarda konuyu etiketlemeden doğrudan kapatıyoruz. Yine de etiket için teşekkürler.