Firefox ve Flash (Facebook)

Başlatan mtolgao, 03 Şubat 2010 - 11:01:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mtolgao

Merhaba,

Ben Firefox ile Facebook videolarını tam uzunlukta asla izleyemiyorum. Başka tarayıcıda bu olmuyor. Başına gelmiş olan var mıdır?

Sevgiler,

barış

Evet. Yarısına gelince video en başa alıyor Facebookta. Daha sonra yeniden başlayınca normal halinde oynatıyor. Sorunun çözümü sanırsam sır olarak kalacak :D

sabian

Ben de aynı sorunla karşılaşıyorum, acaba wiki'deki kurulumdan sonra yapılması gerekenler başlığı buna çözüm olabilir mi? :)

Kurulumdan Sonra Yapılması Gerekenler
"Özgür yazılım ile özel mülk yazılım arasındaki fark sosyal, etik ve siyasidir" Richard Stallman

Debian Sosyal Sözleşme
http://www.debian.org/social_contract.1.0.tr.html  saimbalkaya.blogspot.com guvercincurnatasi.wordpress.com

umutubuntu

@dewrim2 çözümün o olduğunu sanmıyorum, Flash player ile ilgili bir sorun mevcut.

sabian

O sayfada Firefox'ta izlenen flash videolarında yaşanan sıkıntılar için de bir çözüm önerisi mevcut. O yüzden önerdim sayfayı.

"Özgür yazılım ile özel mülk yazılım arasındaki fark sosyal, etik ve siyasidir" Richard Stallman

Debian Sosyal Sözleşme
http://www.debian.org/social_contract.1.0.tr.html  saimbalkaya.blogspot.com guvercincurnatasi.wordpress.com

umutubuntu

Haklısın, sorun Totem Mozilla arayüzünden de kaynaklanıyor olabilir denemek lazım.

mtolgao

Şimdi totem-mozilla'yı kaldırıp mozilla-mplayer'i kuruyorum, bakalım ne olacak.

Herkese teşekkürler,

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 05 Şubat 2010 - 10:18:03

Yok, gene işe yaramadı :(

heartsmagic

Daha önce de konuştuk bunu aslında. Cidden böyle bir sorun var.
Video başladığında şöyle hafif ileri geri yapın, sorun kalmayacaktır. Ya da video başladığında durdurun doldursun ön belleği tamamen. Sonra izlemeye devam edin.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.