linux mint ethernet driver

Başlatan mistrafantastic, 04 Nisan 2009 - 22:34:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mistrafantastic

arkadaşlar;

hp compaq 6175 s bilgisayarımda linux mint kurdum fakat wireless bağlantımı görnüyor. elle yüklemek için neler yapabilirim.
yardımlarınız şimdiden teşekkürler. bağlantın olmadan nasıl yazıyorsun diyenler için ubuntu 8.04 den yazıyorum şu an. ama linux mint ödev konum.

winston soft
djarum black (mobile) 

jacobs monarch nescafe 3 in 1 (mobile)  iletişim: [email]mistrafantastic@gmail.com[/email]

zeitgeist

Alpasya'ya ek olarak; genel wireless sorunları güncelleştirmeler ile giderilmişti, Mint'te güncelleştirmeleri yapmış mıydın?
Özgürlüğü ne kadar anlarsan o kadar az sahip olursun. John Fowles

mistrafantastic

pcnetin cd sinden kurdum kuralı 1 kaç saat oldu:) . şuanda kurulu ve çalışan 3 tane daha linux sürümüm var sorun çıkaran bir tek bu:(
winston soft
djarum black (mobile) 

jacobs monarch nescafe 3 in 1 (mobile)  iletişim: [email]mistrafantastic@gmail.com[/email]

mistrafantastic

alp asya nın dökümanı benim wireless driverına sökmüyor:) ama masaüstünden kablosuz ağa bağlanmaya çalışan arkadaşlarımın bilgisayarlarında son derece iyi bir biçimde çalıştı. Döküman gayet güzel ve anlaşılır olmuş.
winston soft
djarum black (mobile) 

heartsmagic

1. Kart nedir?

ifconfig

2. Şu ne döndürüyor?

iwconfig
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.