Firefoxta 50 tane video içeren sayfa açabilirmiyim ?

Başlatan esrama, 23 Haziran 2009 - 19:03:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

esrama

İki sezonluk bir diziyi bir gecede indirmek istiyorum. Fakat rapid linklerini bulamadım. Bir gecede firefoxta 50 tab ( her tabda bir bölüm olacak şekilde ) açık bırakıp sabah /tmp klasöründen kopyalamayı düşünyorum. 2GB DDR2 Ram, Intel CuadCore işlemcim var. Bunu yapabilirmiyim ? Sabaha bozuk bir kasa ile uyanmak istemiyorum :)

ironic

Bunun yerine videoların indirme bağlantılarını alıp downthemall vs. ile indirmek daha mantıklı geliyor.  :) 50 sekme + video yu düşünürsek 1 GB üstü ram %100 işlemci kullanabilir. Videoları indirmek için flashgot u kullanabilirsin. Video başladığı anda uyarı verir. Ayrıca flashgot' dan öntanımlı indirme yöneticisini wget yaparsan da ff' yi bağlantıları yönlendirdikten sonra kapatabilirsin.

Ertan ERBEK

Firefox eklentisi, Magic Video Downloader

Bu ve bunun gibi sorulara güzel bir cevap :).
Elbet bir gün bende Linux cuyum diyeceğim.

Başkalarının bilmediği bilgi, bilgi değildir. Bilgini paylaşmak için SUDO ya katkılarını bekliyoruz.

Contempt

Bir firefox eklentisi olan Dowloadhelper de işini görür.
Herşeye Rağmen...

ironic

Aslında fazladan eklentiye gerek yok. Flashgot' da video algılama özelliği var ve oldukça başarılı.

ns

sanırım orada max 50 mb tutuluyor. eğer ilk mesajdaki gibi birşey yapacaksan fırefox ayarlarından boyutu değiştirmen gerekir. dizinin adı ne ?
Madem ki sen bensin, ben de senim, niceye şu senlik benlik...

Sherlock Holmes

Alıntı yapılan: esrama - 23 Haziran 2009 - 19:03:11
2GB DDR2 Ram, Intel CuadCore işlemcim var. Bunu yapabilirmiyim ? Sabaha bozuk bir kasa ile uyanmak istemiyorum :)
Bozuk olmasa bile çok yorgun bir kasayla karşılaşacağın kesin  :)
Arkadaşların bahsettiği gibi bir firefox eklentisiyle dosyaları indirmen,isteğine zorlanmaksızın ulaşmış olursun.  ;)

esrama

Firefox eklentisi ile indireceğim. Teşekkürler!