Korku Oyunu Amnesia +18

Başlatan Kazım Karabekir, 28 Eylül 2010 - 03:23:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rick

Alıntı yapılan: karaghost - 12 Ekim 2010 - 16:25:24
Yok yaa çıldırcam. Hem amnesia hem the dark descent olarak aratıyorum her iki yerdede yok
Programın kısayolunun hangi komuta çıktığına bakıp, o pakedi Synaptic ile silin.

karaghost

Arkadaşlar sorunu çözdüm. Terminale girerek usr/games/AnmesiaDemo/ içerisinden unistall.sh yi root olarak çalıştırdım ve sildim. oyunu kurup da silemeyen arkadaşlara belki bir faydası olur

neneki

zamanında win versiyonunu indirerek oynamak istemistim ama ekran kartı sorun vermişti. şimdik heyecanlandım bir de ubuntu için denicem .. belkim bir çözümü vardır diye boş hayallere kapılim bari nolcak ki :) ama önce 10.10 u bir yüklesin hantal pc kurim sonrada nimetlerinden özgürce faydalanim. :D

plusnettr

Alıntı yapılan: neneki - 12 Ekim 2010 - 17:32:48
zamanında win versiyonunu indirerek oynamak istemistim ama ekran kartı sorun vermişti. şimdik heyecanlandım bir de ubuntu için denicem .. belkim bir çözümü vardır diye boş hayallere kapılim bari nolcak ki :) ama önce 10.10 u bir yüklesin hantal pc kurim sonrada nimetlerinden özgürce faydalanim. :D

Ekran kartına çok takan bir oyun bana ekran kartının yazılımını güncelletti sayesinde bir kaç yeni özellik geldi NVidia'ya  :D En düşük 128MB bilginiz olsun.
LMDE - Ubuntu 11.04 - Fedora 14

neneki

Alıntı Yap
Ekran kartına çok takan bir oyun bana ekran kartının yazılımını güncelletti sayesinde bir kaç yeni özellik geldi NVidia'ya  :D En düşük 128MB bilginiz olsun.
Nasıl yani ? 128 mb lık ekran kartı ile bile oynanabiliyor mu ? Ölümcül :D

plusnettr

Alıntı yapılan: neneki - 20 Ocak 2011 - 23:34:55
Nasıl yani ? 128 mb lık ekran kartı ile bile oynanabiliyor mu ? Ölümcül :D

Sürücüleri tam ekran kartlarında fazla bir RAM gereksinimi duymuyor. Biraz görsel özellikten fedakarlık ederseniz tabiki.  :D
Onun haricinde VMware sanal makinedeki XP de 16MB RAM e sahip ekran kartı ile dahi oyuna giriş yaptım.  ;)
LMDE - Ubuntu 11.04 - Fedora 14

net-stat

En düşük diye birşey yoktur.

Oyunda efektleri arttırırsanız çözünürlügü daha arttırsanız daha güçlü ekran kartı gerektirir.

Low'da oynarsınız tabiki 128 mb'ta.
Yıldırımlar Yaratan Bir Irkın Ahfadıyız..

by_YE

arkadaşlar oyunun demo 1.0.1 sürümünü indirdim ama maalesef konuyu açan arkadaşın verdiği komutları uçbirimden çalıştıramadım nasıl çalıştırıcam lütfen bilgi verir misiniz?

bytan

Neden çalıştıramadığını, çalıştırmaya uğraşırken karşına çıkan sorunu aktarmazsan nasıl yardımcı olabiliriz? En sık yapılan hatalardan birini göz önüne alırsak, verilen komutu kullanmadan önce, cd komutu ile sh dosyasının bulunduğu ilgili dizine geçiş yapmalısın. Başka bir sorun varsa da, dediğim gibi bunu aktarmalısın.
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

GAREZ

ekran kartı için unsupported diye uyarı verdi ve oyundan attı... intel onboard ekran kartlı pc kullananlar oyunu indirip kurmayı denemesin... hayal kırıklığından başka bir şey yaşamazlar...

by_YE

Alıntı yapılan: Kazım Karabekir - 28 Eylül 2010 - 03:23:48
Oyunu Kurmak için
chmod +x amnesia_tdd_demo_1.0.sh komutunu veriyorsunuz sonra
./amnesia_tdd_demo_1.0.sh komutunu yazıp kuruluma başlıyorsunuz
bu komutları kullandım dizine gitmedim ama ilk komutta. ikinci komutta ./ ile başlayan komutta dizini yazdım o da olmadı erişim engellendi ve böyle bir dosya veya dizin yok hatalarını aldım birde benim indirdiğimin adı ...demo_1.0.1.sh idi o şekilde de denedim olmadı sorunu tam yazamadığım için özür dilerim haklısınız.

sema

Komudun bulunduğu dizine gitmezseniz çalıştıramaz ki. Önce indirdiğiniz dosyadan çıkarın (zipli ise), dizinin içine girin ve o komutları yazın.
susema