Ubuntu 11.04 Görüntülü MSN Sohbet

Başlatan artiS, 19 Temmuz 2011 - 13:29:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

artiS

Merhabalar.

Ubuntu 11.04 denemek üzere indirip kurdum. Memnunda kaldım açıkcası. Harika yenilikler var. Taaki bu saate kadar. Skype dışında MSN hesaplarıyla görüntülü konuşma yapılamıyor. Forumdan da takip ettiğim kadarıyla 2010'dan beri gelen bir sorunmuş. Merak ettiğim; Bu konuda herhangi bir çözüm olacak mı? Veya alternatifler ne bu sürüm için? Bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler.
Sevdik.. Biz seni deli gibi sevdik.. Hep armanın peşindeydik.. Gençliğimizi sana verdik.. Galatasaray'ım..

empax

بسم الله الرحمن الرحيم
|ACEMİLER İÇİN İLK DURAK|Çözüldü|Kod etiketi|

artiS

Programsal çözüm olacağı herhalde imkansız hale geliyor. Napalım bekleyeceğiz :s
Sevdik.. Biz seni deli gibi sevdik.. Hep armanın peşindeydik.. Gençliğimizi sana verdik.. Galatasaray'ım..

ahmetkanar54

ubuntu tweak ile empaty nin ppa deposunu ekle sonra son sürümü yükselt oluyor bende msn de görüntü görüşülebiliyor yanlızca empathy ile oluyor ama..

serkanburda

@ahmetkanar54 sizdeki empathy'nin sürüm numarasını aktarır mısınız?

ahmetkanar54

hocam bu ekran kartı sürücüsü yüzünden kaldırdım ama eski ubuntuya döndüm ama son sürüm dü işte bi ppa ile oluyordu yani ona

heartsmagic

Alıntı yapılan: artiS - 19 Temmuz 2011 - 13:29:51
Merhabalar.

Ubuntu 11.04 denemek üzere indirip kurdum. Memnunda kaldım açıkcası. Harika yenilikler var. Taaki bu saate kadar. Skype dışında MSN hesaplarıyla görüntülü konuşma yapılamıyor. Forumdan da takip ettiğim kadarıyla 2010'dan beri gelen bir sorunmuş. Merak ettiğim; Bu konuda herhangi bir çözüm olacak mı? Veya alternatifler ne bu sürüm için? Bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler.

http://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=4279.msg341016#msg341016
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

ahmetkanar54

arkadaşlar tekrardan 11.04 ü yükledim terkardan denedim oluyor sesli görüşme msn de

empathy 2.34.0 ile oluyor arkadaşlar ubuntu tweak ile ppa deposundakini yükleyin