[Çözüldü] datron notebook PL320D8WHDW hakkında

Başlatan kalender, 19 Aralık 2009 - 22:01:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalender

merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim laptopu aşağıdaki linkten satın almayı düşünüyorum bu noktada yardımcı olmanızı istediğim iki nokta var

http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?Categoryid=98&Productid=bd750446

1. bu notebook u alırsam beraberinde çantada gönderirlermi yani ayrıca çantada almaya gerek varmı ürün açıklamalarına baktım bu konuda olumlu veya olumsuz bir şey bulamadım
2. aldıktan sonra ubuntu kurmayı düşünyorum sizce herhangi bir sorunla karşılaşma ihtimalim nedir ayrıca şunuda belirteyim kendime almıyorum sadece aracılık yapıyorum benim yiğen var ona alıyoruz yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Dal Rüzgara Küskün Değildir Ama Kırılmıştır Bir Kere!

heartsmagic

Şöyle kabaca bakınca grafik kartının intel x3100 olduğu görülüyor. O da he ne kadar Jaunty öncesinde bazı orta dereceli problemlere, Jaunty döneminde ufak problemlere sahip görünse de Karmic'teki intel sürücüleri ile sorun olmadığı söyleniyor. Ancak bir kullanan cevap verirse daha güzel olur. Ancak üzerindeki diğer kritik donanımlar görünmüyor. Örneğin ses kartı, kamerası gibi.

Çanta konusunu, eğer orada yazmıyorsa vermiyorlar gibi düşünebilirsin bence.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

matrax_41

Çanta verileceğini ben de sanmıyorum. Müşteri hizmetlerine mail atarak veya telefon ederek kesin bir bilgiye ulaşırsın. Donanım olarak da sıkıntı yaratacak bir donanım yok. İntel ekran kartları jaunty üzerinde biraz problemi vardı ama karmicde bir problem yok.

kuleyni

Bende intel ekran kartı kullanıyorum jaunty kullanırken bazı compiz efektlerinde hafif donmalar olurken karmic te böyle bişey söz konusu değil :)

kalender

arkadaşlar fikirler için teşekkürler bakalım inşallah alıp kurarsam sorun varmı yokmu geri dönüş yapacam şimdilik hoşçakalın

kalender

fikirler ve yardımlar için teşekkürler şimdilik sorunsuz kulanılıyor inşallah bir sorun çıkmaz konuyu kilitleyebilirsiniz