[K,X,L] Ubuntu, Türevleri Ve Diğer Dağıtımlara Ait Masaüstü Ekran Görüntüleriniz

Başlatan Ubuntu, 22 Şubat 2008 - 23:36:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 68 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

seron

Alıntı yapılan: cokomoko - 30 Ocak 2016 - 19:38:42
Alıntı yapılan: ata1 - 30 Ocak 2016 - 19:36:17
@cokomoko hadi iyisin bak sana ppa ile tam kurulumu vermiş.  ;D kıyak yapmış sana
Sadece bana değil, herkese yaptı o kıyağı  ;)
Bu arada ben program isminin farklı olduğunu sanmıştım meğer adı da audio-recorder imiş. ???
Arkadaşlar haksızlık oluyor;
o yazılımı bana forumumuzdan @ata1 ve @if önermişti. Bu bir.
İkincisi "Audio recorder" ile verdiğim yazılım farklı. Yazılım merkezinizde eskiden "Gnome Audio Recorder" diye bir yazılım vardı, şimdi sizin depoda bulamıyorum. Düz bir şekilde "audio recorder" derseniz akla "gnome-audio-recorder" gelir. Bu ise "osmo-audio-recorder".
İlle ses kaydedici lazım ise traverso ve audacity de var; onlarla da kayıt yapılabiliyor. hatta abartırsak ardour da da böyle bir işlev olacaktı.
konuyu dağıttığım için özür dilerim.

ata1

yok espiriyi yakalayamadın @seron  archere  kurulum verdin. ama tüm diğerlerinde faydalı oldun.

mancar

Dağıtım farketmez hepside Linux.

_DonTouchMe

Life is short, bird's are flying.

agritux

Alıntı yapılan: arpiaGerçi bu görsel başlığa pek uymuyor ama daha önceki paylaşımları emsal gördüm
Dikkatimi çeken bir şey oldu,
Ekran görüntünüzde üzerini siyah olarak çizdiğiniz bilgiler, ekran görüntünüzün üzerine tıklanınca beyaz oluyor :) 

Maximen

md_92

Sakın boş sözler konuşma. Boş sözler içindeki ayıpları açığa çıkarır ve yatan düşmanını uyandırır. Hz. Ali

sezmen

Linux merakla başlar, bağımlılık yapar. Linux gönül işidir.

https://500px.com/sezginmendil

ata1

md_92

Sakın boş sözler konuşma. Boş sözler içindeki ayıpları açığa çıkarır ve yatan düşmanını uyandırır. Hz. Ali

md_92

ata1

md_92

Mr_YAMYAM

Elektronikçi arkadaşlar bu masaüstünü beğeneceklerdir :)

[eklenti yönetici tarafından silindi]

seron

Alıntı yapılan: Mr_YAMYAM - 06 Şubat 2016 - 18:02:53
seron bunu beğendi.

yalnız niyeyse bütün komponentler "gnome" marka :)

Mr_YAMYAM

Alıntı yapılan: seron - 06 Şubat 2016 - 18:10:43
Alıntı yapılan: Mr_YAMYAM - 06 Şubat 2016 - 18:02:53
seron bunu beğendi.
yalnız niyeyse bütün komponentler "gnome" marka :)
Demekki tüm komponentleri GNOME üretmiş :D
Ben GNOME'yi beğenirim. KDE benim mantaliteme aykırı. Her ne kadar windows alışkanlığı hala devam ediyor olsa da, artık gnome benim için vazgeçilmez olmuştur.
KDE altyapısında bulunan bazı uygulamalar da olmasa KDE yi çöpe atacağım.

seron

Masaüstü seçimi konusunda ben de KDE den soğudum. Gnome'u ise kullandığım dizüstünde bir kez denemiştim, fakat sistemime biraz ağır geldiğini farkettim. bir de kullanımını beğenmeyip bırakmak zorunda kaldım. En canımı sıkan kısmı, açtığım pencere ve sayfaların panelde sıralanmıyor oluşuydu. Açıkçası Gnome, gösteriş açısından iyi, ama kullanımı açısından "bana göre" iyi değil. Şu sıralar cinnamon ile gayet mutluyum.

Tema ayarlarına girip denetimlerini Windows9X (Redmond) yaparak bir masaüstü paylaşımı yapabilir misin? Xfce de nasıl olduğunu merak ediyorum.

md_92

seron

md_92

ata1

cairo-dock kullansana daha görsel @md_92 kurulum ve eklentilerini istersen yardımcı oluruz. :)

md_92

Alıntı yapılan: ata1 - 06 Şubat 2016 - 20:07:14
cairo-dock kullansana daha görsel @md_92 kurulum ve eklentilerini istersen yardımcı oluruz. :)
Eyvallah @ata.Sade kullanmayı seviyorum.Gnome un Dash to Dock u yetiyor.Baksana Conky bile kurmadım. :).Covergloobus yapmak istiyorum ama Aur dan yükledim.Nasıl kullanılacağını bilmiyorum.

seron

Şu ikinc, resimdeki arama yapmanı sağlayan şey/eklenti ne?
Android veya başka bir modern sistem gibi göstermiş. Olaki Manjaro deneyecek olursam ben de kuracağım.
Simge temanı, şunu bunu detaylı yazabilir misin? Bu arada göz zevkin gerçekten güzelmiş, bu konuda ata1 ile anlaşamıyoruz :)