[K,X,L] Ubuntu, Türevleri Ve Diğer Dağıtımlara Ait Masaüstü Ekran Görüntüleriniz

Başlatan Ubuntu, 22 Şubat 2008 - 23:36:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 55 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

meda

"BEDAVA Bedava yaşıyoruz, bedava;Hava bedava, bulut bedava;
Dere tepe bedava;Yağmur çamur bedava;Otomobillerin dışı,Sinemaların kapısı,Camekanlar bedava; Peynir ekmek değil ama Acı su bedava;Kelle fiyatına hürriyet, Esirlik bedava; Bedava yaşıyoruz, bedava. Orhan VELİ"

ulupınar

neynefes

@ulupınar, resimleri ya ben göremiyorum ya da gerçekten gözükmüyor.

Düzeltme: Evet görmeyi başardım :)

mozhan

When we ride on our enemies..

https://github.com/mustafaozhan

Felâsife

Alıntı yapılan: meda - 22 Kasım 2014 - 23:47:38
Duvar kağıdı güzelmiş.  ;D

Eyvallah.  ;)

Ver:2

Maceraya hazır mısın!  Bir BSD almaz mısın?

kalkan1973

Bir Macbook Pro aldık Linux kuramıyorum. UBUNTU ARCH boot etmiyor. Şu masaüstü resimlerini gördükçe hevesim kabarıyor. Ama İstediğim dağıtımı kuramadıktan sonra anlamı olmuyor.
Evde İşte her yerde Linux

Ozmo

Alıntı yapılan: kalkan1973Bir Macbook Pro aldık Linux kuramıyorum. UBUNTU ARCH boot etmiyor. Şu masaüstü resimlerini gördükçe hevesim kabarıyor. Ama İstediğim dağıtımı kuramadıktan sonra anlamı olmuyor.
clover bootloder ile dene bende hackintosh var ubuntu yosemite windows 8.1 var istediğimden açıyorum sistemi

furkankalkan

Lover
twitter.com/furkan_kalkan1

-DıLgEş-

@ulupınar Pisi Linux'un Ubuntu'ya göre farklılıkları nelerdir acaba? Paylaştığınız resimler güzelmiş belki bende Pisi Linux kullanırım.
Aşkın; gözü kör, kulağı sağır, dili tutuk, aklı kıttır..! Hayır yani bu halde nasıl herkesi madara ediyor onu çözemedim..

ulupınar

Bununla ilgili bir yazı hazırlamam gerekiyor. Öne çıkan özellikleri ve farklılıkları hakkında bir değerlendirme yazısı olabilir.

TahaKaradeniz

Mint-Ubuntu-Mageia-Pardus-Arch

Özgürlük için LİNUX !

meda

Kereta biraz uğraştırdı.  8)

LibreOffice Teması: Sifr
Duvar Kağıdı: Linen Apple
Simge Seti: Fs-İcons-Ubuntu-0.6-alpha4
Pencere Teması: Mediterraneanlight
Conky Teması: Launchpad

Dere tepe bedava;Yağmur çamur bedava;Otomobillerin dışı,Sinemaların kapısı,Camekanlar bedava; Peynir ekmek değil ama Acı su bedava;Kelle fiyatına hürriyet, Esirlik bedava; Bedava yaşıyoruz, bedava. Orhan VELİ"

meda

meda

Gray Hat Ninja

Back To Basics !

Felâsife

Avustralya'daki Kutsal Kaya: Uluru

FreeBSD 9.3 – Zfs – Mate
Duvarkağıdı 1
Duvarkağıdı 2
Duvarkağıdı 3

Hepside bir birinden güzel resimler olunca, karar veremedim hangisini kullanacağıma.
Kararsızlığın resmidir bunlar  ;D
Maceraya hazır mısın!  Bir BSD almaz mısın?

YSinan

Compiz Fusion Expo masaüstleri ve wizard "havai fişekli" çalıştırması

[eklenti yönetici tarafından silindi]

kalkan1973

MacBook Pro kazaya uğradı masada bırakıp gitmişim. Benim ufaklık halletmiş darbe almış...600 TL masraf çıkarınca yeni AMD + NVIDIA tabanlı bilgisayarımda ELEMENTARY OS LUNA...

Evde İşte her yerde Linux

meda

Bilgisayar hayırlı olsun. Macbook yazık olmuş ama çocuğun canı sağolsun.  :)  Yüklemişken bari Freya yükleseydin ya. Neyse birkaç gün sonra nasıl olsa Manjaro, Arch ... falan yüklersin.  ;D

furkankalkan

Lover
twitter.com/furkan_kalkan1