[K,X,L] Ubuntu, Türevleri Ve Diğer Dağıtımlara Ait Masaüstü Ekran Görüntüleriniz

Başlatan Ubuntu, 22 Şubat 2008 - 23:36:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 73 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

agritux

Alıntı yapılan: kalkan1973Alıntı yapılan: plazma - 09-06-2014, 01:27:17
Teşekkür ederim. Yeni bilgisayara MAC OS X windows arch denedim. En hoşuma giden Elementary oldu. En canlı renk ve grafikleri Elementary ile aldım...
Hocam merhabalar. Kullanmadığımdan dolayı bilmiyorum, bu yüzden soruyorum.
Elementary renklere ve grafiklere bir katkıda mı bulunuyor? Yoksa donanım uyumundan dolayı mı öyle dediniz? (diğer dağıtımlarda ekran kartı sürücüleri uyumsuz olup, elementary de uyumlu olduğu için)

calmo

Bu da Deepin OS/ cok seker yav. arayuzune bayildim.

Nevisahsina munhasir araclari da var. Oyun merkezi, uygulama merkezi, Media/DVD player gibi...

kalkan1973

Alıntı yapılan: agritux - 10 Haziran 2014 - 08:46:48
Alıntı yapılan: kalkan1973Alıntı yapılan: plazma - 09-06-2014, 01:27:17
Teşekkür ederim. Yeni bilgisayara MAC OS X windows arch denedim. En hoşuma giden Elementary oldu. En canlı renk ve grafikleri Elementary ile aldım...
Hocam merhabalar. Kullanmadığımdan dolayı bilmiyorum, bu yüzden soruyorum.
Elementary renklere ve grafiklere bir katkıda mı bulunuyor? Yoksa donanım uyumundan dolayı mı öyle dediniz? (diğer dağıtımlarda ekran kartı sürücüleri uyumsuz olup, elementary de uyumlu olduğu için)

Hakikaten Elementary OS da reknler bariz canlı ve grafikler net çıktı. ASUS ANAKART İNTEL GMA ekran kartıyla benim çocuk bile söyledi arada fark olduğunu... Yoksa Elementary nin farkı var mı bilmiyorum. Yalnızca görsel anlamda söyülyorum.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 10 Haziran 2014 - 22:25:19

Yeni bilgisayarıma NVİDİA GEFORCE ekran kartı destekle tam performanslı MAC OS X MAVERİCS...

Evde İşte her yerde Linux

sezmen

Daha önce başka bir versiyonunu eklediğim duvarkağıdı ile ubuntu 14.04;

Linux merakla başlar, bağımlılık yapar. Linux gönül işidir.

https://500px.com/sezginmendil

meda

Alıntı yapılan: kalkan1973 - 09 Haziran 2014 - 01:57:48

Aynı fikirdeyim.Ubuntu,Elementary,Mac OS X ... denemelerimde Elementary renkleri daha belirgin sergiliyor.Hatta Ubuntu üzerinde Mac için olan *.icc dosyasını kullanınca LCD ekran olduğu ortaya çıkıyor.Yoksa puslu bir ekrana bakıyormuş gibi oluyor. :)
"BEDAVA Bedava yaşıyoruz, bedava;Hava bedava, bulut bedava;
Dere tepe bedava;Yağmur çamur bedava;Otomobillerin dışı,Sinemaların kapısı,Camekanlar bedava; Peynir ekmek değil ama Acı su bedava;Kelle fiyatına hürriyet, Esirlik bedava; Bedava yaşıyoruz, bedava. Orhan VELİ"

KemalALKIN

www.tckemal.ist

syagdiran

@sezmen
Kullandığınız duvar kağıdını yayınlamanız mümkün mü?

serkanburda

Alıntı yapılan: shadow. - 14 Haziran 2014 - 12:46:05
Aynı fikirdeyim.Ubuntu,Elementary,Mac OS X ... denemelerimde Elementary renkleri daha belirgin sergiliyor.Hatta Ubuntu üzerinde Mac için olan *.icc dosyasını kullanınca LCD ekran olduğu ortaya çıkıyor.Yoksa puslu bir ekrana bakıyormuş gibi oluyor. :)

@shadow bahsettiğiniz *.icc dosyaları nedir ve nasıl kullanılır, bilgi verebilir misiniz?

FireSwords

Sanırım Android de Linux dağıtımı olarak sayılıyor. [emoji2]

Cyanogenmod 11 Android 4.4.3 tabanlı.

Launcher: Google Asistan Launcher

Duvar kağıdı :Beautiful Widgets Pro canlı duvar kağıdı

Tema : Gem

sezmen

syagdiran

sezmen

Alıntı yapılan: syagdiran - 17 Haziran 2014 - 02:19:25
@sezmen
Teşekkürler. Yalnız en yüksek çözünürlüğü bu mu?
Kusura bakmayın, bu kadar düşük çözünürlük olmamalıydı. Eve dönünce daha iyisini geklerim...

surhay

ben biraz pasaklıyım
bu devirde en güçlü olan en bilgili olandır.....
                                                                                              surhay pasha

heartsmagic

@surhay'ın eklediği görüntüdeki kişisel verilerin ortada durmaması için eki kaldırdım. Buradan da yazmış olayım, diğer bakan üyelerimiz neden düzenlendiğini merak edebilirler.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

sezmen

Alıntı yapılan: sezmen - 17 Haziran 2014 - 13:02:13
Alıntı yapılan: syagdiran - 17 Haziran 2014 - 02:19:25
@sezmen
Teşekkürler. Yalnız en yüksek çözünürlüğü bu mu?
Kusura bakmayın, bu kadar düşük çözünürlük olmamalıydı. Eve dönünce daha iyisini eklerim...
Umarım şimdi olmuştur;

[eklenti yönetici tarafından silindi]

syagdiran

Alıntı YapUmarım şimdi olmuştur;
@sezmen
Şimdi oldu. Çok teşekkür ederim.

Felâsife

Maceraya hazır mısın!  Bir BSD almaz mısın?

meda

Felasife seninki nasıl bir hastalık ise bize de bulaşıyor.Tedaviside mümkün gibi durmuyor.  8)
Şaka bir yana harika bir iş çıkarmışsın.  ;D
"BEDAVA Bedava yaşıyoruz, bedava;Hava bedava, bulut bedava;
Dere tepe bedava;Yağmur çamur bedava;Otomobillerin dışı,Sinemaların kapısı,Camekanlar bedava; Peynir ekmek değil ama Acı su bedava;Kelle fiyatına hürriyet, Esirlik bedava; Bedava yaşıyoruz, bedava. Orhan VELİ"

Felâsife

@shadow eyvallah.

İflâh olmaz bir derde müptelâ olmuşuz, ayar tutmuyor bencileyin.  :D
Maceraya hazır mısın!  Bir BSD almaz mısın?

ubuntuki lilith

Linux

sezmen

Gray Hat Ninja

Back To Basics !