[K,X,L] Ubuntu, Türevleri Ve Diğer Dağıtımlara Ait Masaüstü Ekran Görüntüleriniz

Başlatan Ubuntu, 22 Şubat 2008 - 23:36:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 99 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

7hr33l3t73r

Openbsd 5.4 MyDWM 6.1
Yogun klavye kullanan icin hafif, bir o kadar hizli :)
dc -e '[q]sa[ln0=aln256%Pln256/snlbx]sb207356256404211981204295703670388snlbxq'
https://www.getgnu.org/gnulinux/gnulinux-ipuclari/nasil-akillica-soru-sorulur.html

MoShic

Eski ID: Mar yJuana

tlg

empax

@tlg, hoş bir masaüstü yakalamışsınız. :)
Sağ üstteki aşağı bakan ok, Gnome eklentisi mi acaba? Öyleyse sistem çekmecesindeki simgeleri gözle/göster gibi bir şey mi?

[eklenti yönetici tarafından silindi]
بسم الله الرحمن الرحيم
|ACEMİLER İÇİN İLK DURAK|Çözüldü|Kod etiketi|

tlg

Teşekkür ederim :) O eklenti değil, Gnome 3.10'da böyle bir düzenleme yapmışlar.

empax

Alıntı yapılan: tlgTeşekkür ederim O eklenti değil, Gnome 3.10'da böyle bir düzenleme yapmışlar.
Dediğim gibi sistem çekmecesindeki simgeleri gözle/göster gibi bir şey mi? Öyleyse güzelmiş gerçekten. :)

Düzeltme:
Şimdi gördüm güzel olmuş gerçekten.
بسم الله الرحمن الرحيم

tlg

Beta sürümden dolayı mıdır bilmem ama Ubuntu'da orayı daha sade yapmışlar. Bende sadece ses, kablosuz bağlantı ve oturum ismi var :)

empax

Güncelleme gelmiş olabilir belki. Ben de tam sürüm çıkınca denerim artık. :) Teşekkürler.
بسم الله الرحمن الرحيم

Husnucan

Bu linux harbiden bi başka yahu :) Aşk bu aşkk.. :))

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 26 Mart 2014 - 23:51:38

sezmen

Linux merakla başlar, bağımlılık yapar. Linux gönül işidir.

https://500px.com/sezginmendil

karboran

Kabin basıncı düştü motorlarda arıza !
Vakit süratle aksın hakimiyet kur nabıza !
İçinden nasıl geldiyse yaz anlat herşeyi ,
Bu mektup varmıcak hayalini kurduğun kıza !

kalkan1973

Evde İşte her yerde Linux

tlg

matomik

@tlg
Kullandığınız müzik çalar hangisi acaba? Merak ettim. Sade ve çok şık. BeatBoxa benziyor ama değil sanki.
... ve yaşarsın, yaşadığını sanırsın, TAMAM böyle kalsın...

tlg

matomik

@tlg Teşekkür ederim. Sanırsam bunun için gnome shell kabuğu yüklemem gerekecek. Zira indirdiğim deb paketi için bağımlılık sağlanamadı uyarısı aldım.
... ve yaşarsın, yaşadığını sanırsın, TAMAM böyle kalsın...

tlg

Depolarda olması gerek, zira ben oradan kurdum. Bağımlılık konusunda tam emin olmamakla beraber gnome-shell pkaetini isteyeceğini zannetmiyorum.

KemalALKIN

www.tckemal.ist

Linux

güzel masaüstleri :) bir ara yarışmalar düzenleniyordu, hala devam ediyor mu acaba ?

freeman

@sezmen;
Son paylaştığınız resim çok güzel. Ellerinize sağlık.
Rica etsem paylaşabilir misiniz? :D
Good morning and welcome to the Black Mesa Transit System. This automated train is provided for the security and convenience of the Black Mesa Research Facility personnel.

sezmen

Alıntı yapılan: xFoxMulder - 03 Nisan 2014 - 12:28:36
@sezmen;
Son paylaştığınız resim çok güzel. Ellerinize sağlık.
Rica etsem paylaşabilir misiniz? :D

Beğenmenize sevindim...
Linux merakla başlar, bağımlılık yapar. Linux gönül işidir.

https://500px.com/sezginmendil

freeman

Good morning and welcome to the Black Mesa Transit System. This automated train is provided for the security and convenience of the Black Mesa Research Facility personnel.

morg_