[K,X,L] Ubuntu, Türevleri Ve Diğer Dağıtımlara Ait Masaüstü Ekran Görüntüleriniz

Başlatan Ubuntu, 22 Şubat 2008 - 23:36:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 64 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

iceboy

Bir eos ta benden...

Conky ve panel biraz uğraştırdı ama,değdi :)

Birde sorum olacak,paneli resimdeki gibi wing şekline sokuyorum tweakstan,ama yeniden başlatınca laptopu eski haline dönüyor.Çözümü bilen özel mesaj ile anlatabilirmi zahmet olmazsa,teşekkürler.

I'm tired, boss. Tired of being on the road, lonely as a sparrow in the rain. I'm tired of never having a buddy to be with, to tell me where we's going to, coming from or why. Mostly, I'm tired of people being ugly to each other. I'm tired of all the pain I feel and hear in the world every day. There's too much of it...

kalkan1973

Freebsd GNOME... Biraz da çakma MAC OS X
Evde İşte her yerde Linux

sezmen

Alıntı yapılan: tlg - 13 Kasım 2013 - 18:03:16
@sezmen, gerçekten çok seviyorsunuz eOS'u :) rica etsem duvar kağıdını paylaşabilir misiniz ? :)

Ancak şimdi zaman buldum, kusura bakmayın...
Linux merakla başlar, bağımlılık yapar. Linux gönül işidir.

https://500px.com/sezginmendil

özgürubuntu

Alıntı yapılan: iceboy - 14 Kasım 2013 - 00:42:29
Bir eos ta benden...
Conky ve panel biraz uğraştırdı ama,değdi :)
Birde sorum olacak,paneli resimdeki gibi wing şekline sokuyorum tweakstan,ama yeniden başlatınca laptopu eski haline dönüyor.Çözümü bilen özel mesaj ile anlatabilirmi zahmet olmazsa,teşekkürler.

Resimde tarif ettiğim gibi yaparsan, Wingpanel-slim kalıcı olur, eski paneli geri getirmek içinse "slim"i silip çıkış yap :) Kolay gelsin

tlg

kalkan1973

Freebsd KDE ( şeytanları kovulmuş üzerinde epeyce oynanmış....) :)

sezmen

Linux merakla başlar, bağımlılık yapar. Linux gönül işidir.

https://500px.com/sezginmendil

tosun

"İnsan dünyaya sadece yemek, içmek, koynuna birini alıp yatmak için gelmiş olamazdı. Daha büyük ve insanca bir sebep lazımdı."

kalkan1973

Alıntı yapılan: tosun - 17 Kasım 2013 - 15:05:50

open mandriva,hiç bu kadar şık KDE görmemiştim

Hey maşaallah şahane... Sanki engin denizde su altında yolculuk...

tosun

Alıntı yapılan: kalkan1973 - 17 Kasım 2013 - 17:35:13

bu benim şahsi görüşüm,beğenir ya da beğenmezsiniz.ama dalga geçmenizi gerektirmez.yakışık olamadı bence.
"İnsan dünyaya sadece yemek, içmek, koynuna birini alıp yatmak için gelmiş olamazdı. Daha büyük ve insanca bir sebep lazımdı."

Linux Monster

if it aint broke dont fix it !

özgürubuntu

Alıntı yapılan: tosun - 17 Kasım 2013 - 17:50:44

bu benim şahsi görüşüm,beğenir ya da beğenmezsiniz.ama dalga geçmenizi gerektirmez.yakışık olamadı bence.

Ben dalga geçtiğini sanmıyorum?

tlg

madyel

Uploaded with ImageShack.us
       13.10

iceboy

Alıntı yapılan: tlg - 17 Kasım 2013 - 22:39:01

Sayın @tlg

Conky config dosyasını,duvar kağıdını,temanın adını,icon pack'in adini ve varsa linklerini alabilirmiyim :)
I'm tired, boss. Tired of being on the road, lonely as a sparrow in the rain. I'm tired of never having a buddy to be with, to tell me where we's going to, coming from or why. Mostly, I'm tired of people being ugly to each other. I'm tired of all the pain I feel and hear in the world every day. There's too much of it...

KemalALKIN

Alıntı yapılan: iceboy - 17 Kasım 2013 - 23:42:53
Alıntı yapılan: tlg - 17 Kasım 2013 - 22:39:01
http://i.imgur.com/S2RxxOX.png

Sayın @tlg

Conky config dosyasını,duvar kağıdını,temanın adını,icon pack'in adini ve varsa linklerini alabilirmiyim :)

Bilgisayarı komple istesek daha güzel olurdu hazır haliyle değil mi dostum? :D Kısaca bilgileri alabilir miyim desen olurdu :). Alay etmiyorum :). Bu arada alıntılarda resimleri silmemiz lazım; sayfanın dolmaması ve diğer kişiler tarafından kısa sürede görüntülenebilmesi için.
www.tckemal.ist

kalkan1973

Alıntı yapılan: tosun - 17 Kasım 2013 - 17:50:44

Estağfirullah.... Ben asla dalga geçmedim. ALLAH için çok beğendim de onu anlatmak istedim... Yanlış anlaşıldıysam özür...

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 18 Kasım 2013 - 03:30:34

FreeBSD KDE

iceboy

KemalALKIN

Alıntı yapılan: kalkan1973 - 18 Kasım 2013 - 03:26:50
http://files.myopera.com/kalkan1973/albums/10535002/23ekran%20g%C3%B6r%C3%BCnt%C3%BCs%C3%BC1.png
FreeBSD KDE

PCBSD 9.2 kurdum KDE ile ve sonucunda çok uzun süre bitmeyen bir güncelleme işlemi oldu ve sonunda güncelleme bitmeden sildim :D. Ondan öncede XFCE olarak kurdum ve FreeBSD uğraştırsada candır can dedim içimden :D. PCBSD üzerinde ekran kartımı aktif edemedim ve sürücüde kuramadım elle. Halbuki daha önceden FreeBSD üzerinde elle rahatça kurmuştum. Birde ntfs türü diskime eriştiğimde XFCE üzerinde Türkçe karakter sorunu yaşadım KDE ve XFCE ile ise ortak bir sorun olarak ekstra klasörler gördüm silinmeyen. Bir ara kafa patlatıp elimdeki dökümanlarıda okuyaraktan FreeBSD heyecanı yaşayasım var :D.

Şimdilik Windows 7 & OS X 10.9 Mavericks :).
www.tckemal.ist

özgürubuntu

@iceboy özelden de msj attım cvp vermediniz. Burada da sorununuz için çözüm yazdım. Çözüldü mü? Keşke bir cevap verseydiniz :D

kalkan1973

Alıntı yapılan: KemalALKIN - 18 Kasım 2013 - 12:08:13
Alıntı yapılan: kalkan1973 - 18 Kasım 2013 - 03:26:50
http://files.myopera.com/kalkan1973/albums/10535002/23ekran%20g%C3%B6r%C3%BCnt%C3%BCs%C3%BC1.png
FreeBSD KDE

PCBSD 9.2 kurdum KDE ile ve sonucunda çok uzun süre bitmeyen bir güncelleme işlemi oldu ve sonunda güncelleme bitmeden sildim :D. Ondan öncede XFCE olarak kurdum ve FreeBSD uğraştırsada candır can dedim içimden :D. PCBSD üzerinde ekran kartımı aktif edemedim ve sürücüde kuramadım elle. Halbuki daha önceden FreeBSD üzerinde elle rahatça kurmuştum. Birde ntfs türü diskime eriştiğimde XFCE üzerinde Türkçe karakter sorunu yaşadım KDE ve XFCE ile ise ortak bir sorun olarak ekstra klasörler gördüm silinmeyen. Bir ara kafa patlatıp elimdeki dökümanlarıda okuyaraktan FreeBSD heyecanı yaşayasım var :D.

Şimdilik Windows 7 & OS X 10.9 Mavericks :).

FreeBSD taş gibi sağlam bir işletim sistemi. Sadece kullanıcıların biraz sabırlı olması ve araştırması lazım.

MAC OS X MAVERICS kurdum. ATHEROS AR 9285 wlan kartımı tanımasına ağları görmesine rağmen hiçbir kablosuz ağa bağlamadım ne yaptıysam... Ve silmek zorunda kaldım. Olsaydı lisansını alacaktım.

Linux Monster

if it aint broke dont fix it !

tlg

Abi senin duvar kağıtları çok iyi oluyor nereden buluyorsun bunları  :D
Bir ara sol üstteki duvar kağıdını paylaşır mısın? :)

özgürubuntu