[K,X,L] Ubuntu, Türevleri Ve Diğer Dağıtımlara Ait Masaüstü Ekran Görüntüleriniz

Başlatan Ubuntu, 22 Şubat 2008 - 23:36:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 58 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalkan1973

KDE BE::SHELL
Evde İşte her yerde Linux

speakerXXL

Felâsife

Maceraya hazır mısın!  Bir BSD almaz mısın?

Luna

İşlemci : İntel i5 750 2.66Ghz LGA 1156
Ekran kartı : GIGABYTE GTX 470 Super Overclock 1280 MB GDDR5 320 Bit
Ana Kart    : BIOSTAR H55 HD LGA1156 DDR3-1600
HDD : WESTERN DIGITAL Caviar Blue (WD3200AAJS) 3.5inç 320GB
RAM : G.SKILL Ripjaws 2 GB DDR3 1333Hz CL9 + 4 GB Team Elite 1333 Mhz
Kasa : Aerocool X Strike Mid Tower
PSU    : XILENCE Eco Series 550W

iskenderoguz

@Luna ekranın alt kısmında bulunan çubuk bir gnome-shell eklentisi mi?

Luna

Alıntı yapılan: Luna - 02 Ağustos 2013 - 11:00:10

Gnome 3.8

Gnome a ait ppa dan kurulum yaptım bu Gnome Classical arayüzü. Gnome ile benzerler ama. Ubuntu 10.04 teki Gnome Classic ile yeni Gnome 3 ün etkileşimi diyelim.
İşlemci : İntel i5 750 2.66Ghz LGA 1156
Ekran kartı : GIGABYTE GTX 470 Super Overclock 1280 MB GDDR5 320 Bit
Ana Kart    : BIOSTAR H55 HD LGA1156 DDR3-1600
HDD : WESTERN DIGITAL Caviar Blue (WD3200AAJS) 3.5inç 320GB
RAM : G.SKILL Ripjaws 2 GB DDR3 1333Hz CL9 + 4 GB Team Elite 1333 Mhz
Kasa : Aerocool X Strike Mid Tower
PSU    : XILENCE Eco Series 550W

Eludecraft

Be Shell, Black-Radius. Tek iyi görünen kısım Amarok olduğu için ondan resim alayım dedim. :P

İçine ettim diyebiliriz. Mavileri koyu yeşil yaptık mı tamam olur aslında.

Eludecraft

Daha önceki masaüstüm iyicene içimi baydığı için kendi kafamca bir kaç değişiklik yaptım.

İyiden iyiye Gnome 2'ye benzedi.

KemalALKIN

Eludecraft Sakın yanlış anlama görselleştirme deneyimleriniz iyi görünüyor ancak ramazanda kullandığınız arkaplan şahsen beni rahatsız ediyor. Sadece bunu belirtmek istedim. En azından paylaşırken arkaplanı değiştirip verseniz daha iyi olur diyorum sizin için ramazanın bir önemi olmasada veya bunun sizin açınızdan sakıncası olmasada :).

Amacım tartışmak veya sizi yargılamak vesayre değildir. Sadece belirtmek istedim.

Saygılar;
KemalALKIN

Not: Yönetici arkadaşlar yazımı silmenize veya müdahil olmanıza gerek yok ben sadece bir kerecik düşüncemi yazdım.

Bütün arkadaşlara görselleştirme çabalarında başarılar. Hayırlı Ramazan'lar. Şimdiden Bayramınız mübarek olsun.
www.tckemal.ist

kalkan1973

UBUNTU 13.04
Evde İşte her yerde Linux

karboran

@KemalALKIN +1 Oruç oruç demi :)) .

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 05 Ağustos 2013 - 09:57:20

Debian + OpenBox

Manjaronın tint2 paneli hoşuma gitti direk çarptım :)
Kabin basıncı düştü motorlarda arıza !
Vakit süratle aksın hakimiyet kur nabıza !
İçinden nasıl geldiyse yaz anlat herşeyi ,
Bu mektup varmıcak hayalini kurduğun kıza !

Eludecraft

Alıntı yapılan: KemalALKIN - 05 Ağustos 2013 - 03:24:18
Eludecraft Sakın yanlış anlama görselleştirme deneyimleriniz iyi görünüyor ancak ramazanda kullandığınız arkaplan şahsen beni rahatsız ediyor. Sadece bunu belirtmek istedim. En azından paylaşırken arkaplanı değiştirip verseniz daha iyi olur diyorum sizin için ramazanın bir önemi olmasada veya bunun sizin açınızdan sakıncası olmasada :).

Amacım tartışmak veya sizi yargılamak vesayre değildir. Sadece belirtmek istedim.

Saygılar;
KemalALKIN

Not: Yönetici arkadaşlar yazımı silmenize veya müdahil olmanıza gerek yok ben sadece bir kerecik düşüncemi yazdım.

Bütün arkadaşlara görselleştirme çabalarında başarılar. Hayırlı Ramazan'lar. Şimdiden Bayramınız mübarek olsun.
Çok üzgünüm. Bunu pek düşünmemiştim, haklısınız. Bundan öncekilere pek ellemek istemiyorum ancak bundan sonrakilerde daha dikkatli olurum.

KemalALKIN

Alıntı yapılan: Eludecraft - 05 Ağustos 2013 - 15:05:10
Çok üzgünüm. Bunu pek düşünmemiştim, haklısınız. Bundan öncekilere pek ellemek istemiyorum ancak bundan sonrakilerde daha dikkatli olurum.

Anlayışınız için teşekkür ederim.
www.tckemal.ist

cumali

Alıntı yapılan: KemalALKIN - 05 Ağustos 2013 - 03:24:18
....ancak ramazanda kullandığınız arkaplan şahsen beni rahatsız ediyor. Sadece bunu belirtmek istedim. En azından paylaşırken arkaplanı değiştirip verseniz daha iyi olur diyorum sizin için ramazanın bir önemi olmasada veya bunun sizin açınızdan sakıncası olmasada :).
@ KemalALKIN, duyarlı düşünce ve örnek davranışınız için teşekkür ederim. ALLAH razı olsun. :)

atplsx

KemalALKIN

Alıntı yapılan: atplsx - 05 Ağustos 2013 - 22:20:26
Benim masaüstüm

:D Ekran kartını sistem görmemiş galiba? ATI GeForce GTX 660 :P. Ama güzel tasarım :). Fedoracılar çoğalmış sanırım Türkiye'de. Önceden azdı :).
www.tckemal.ist

ercnynr

Eludecraft

heartsmagic

Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

okkangal

Bende heveslendim yükledim ... Yaptığım tek şey bir duvar kağıdı koymak oldu ....  UBUNTU 13.04 kullanıyorum ama bu kişiselliştirme olayını halen çözemedim ...

Felâsife

Maceraya hazır mısın!  Bir BSD almaz mısın?

neneki

@okkangal; Duvar kağıdın güzelmiş. Paylaşabilir misin acaba :)
@atplsx ; fedora 19'ın adı gayet ilgi çekici. İnsanın kanı kaynıyor hemencecik :)

KemalALKIN

Alıntı yapılan: neneki - 08 Ağustos 2013 - 20:38:16
@okkangal; Duvar kağıdın güzelmiş. Paylaşabilir misin acaba :)
@atplsx ; fedora 19'ın adı gayet ilgi çekici. İnsanın kanı kaynıyor hemencecik :)

Buyur arkaplan bu ben eskiden kullanırdım :).

http://ns223506.ovh.net/rozne/d81e94e2502ec2fae1d8074b8b588332/wallpaper-967839.jpg
www.tckemal.ist