[K,X,L] Ubuntu, Türevleri Ve Diğer Dağıtımlara Ait Masaüstü Ekran Görüntüleriniz

Başlatan Ubuntu, 22 Şubat 2008 - 23:36:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 65 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

odyssey

Bir şeyler yapabiliyormuyum ne :D

Voyager Linux 12.04

Bende biraz değişiklik yaptım :)

Bu ay ki yarışmaya hazırlık

Felâsife

Maceraya hazır mısın!  Bir BSD almaz mısın?

KemalALKIN

odyssey

Ben 12.10 alpha 3 ile katılırım sanırım :D. Birazdan indirme bitip yazmış olacağım :D.
www.tckemal.ist

iso_9001_

Herkese merhaba,

bir süredir Linux (Ubuntu) kullanmaktayım ve bu dünya içerisinde yer almaktan ötürü çok mutluyum. Pek fazla bir deneyimim yok ama temel şeyleri biliyor sayılırım. En fazla zaman harcadığım masaüstü konusuyla ilgili olarak kendi masaüstümü paylaşmak istedim. Masaüstümü tasarlarken, kolaylık ve hız'ı ön planda tuttum. sağ üstteki programlar synapse ve gnome-pie. daha fazlasına ihtiyaç duymadım. umarım beğenirsiniz  :)

saygılarımla,

- Ismet

karboran

@iso_9001_ sadelikten hoşlanan biri olarak söyleyeyim gayet hoş olmuş ..Tüm simgeleri panele koymuşsun, lakin çöp kutusu masaüstünde. Özel bi anlamı varmı samuray kılıcı ve çöp kutusu felan :) ?  .. Ayrıca ilk mesajına ilk yorum yapan olarak forumumuza hoşgeldin :)
Kabin basıncı düştü motorlarda arıza !
Vakit süratle aksın hakimiyet kur nabıza !
İçinden nasıl geldiyse yaz anlat herşeyi ,
Bu mektup varmıcak hayalini kurduğun kıza !

iso_9001_

@karboran; hoşbulduk :) teşekkür ederim güzel sözler için. çöp kutusunu özel olarak masaüstünde tercih ettim, dolu olarak görmek ve boşaltmak hoşuma gidiyor nedense :) panel'de aslında bunlar da yoktu, sonradan sık kullandıklarımı ekledim. genelde, windows tuşuna basarak arama yapıp çalıştırmayı tercih ediyorum.

katana'nın özel bir anlamı yok ama genel olarak anime'lere olan ilgimden ötürü diyebiliriz. aslında başka bir katana'ya niyetim vardı (tensa zangetsu - bleach) ama malesef güzel bir masaüstü resmini bulamadım.

karboran

@iso_9001_ anladım :) farklı bi fantazı önce doldur sonra boşalt .. Ben direk shift delete yaptıgım için :) .. Neyse bende naruto felan izliyodum bi aralar elimde bi kaç samuray kılıç mılıç tarzı duvarkağıdı paylaşayım hemen hoşuna gider belki :)

TahaKaradeniz

Mint-Ubuntu-Mageia-Pardus-Arch

Özgürlük için LİNUX !

karboran

@TahaKaradeniz harbiden çok sade ve tatlı .. Fedora hiç yüklemedim ben ya bi uğraşayım

iso_9001_

@karboran; resimler için teşekkür ederim, hemen kopyalıyorum. naruto da favorilerimdendir :) eğer okumayı seviyorsan, noblesse'yi öneririm..

@TahaKaradeniz; ben de hiç kullanmadım ama sevdim fedora'yı.. sade olanlar çok rahat kullanılıyor ve yormuyor insanı diye düşünüyorum.. masaüstü de çok hoş görünüyor..

TahaKaradeniz

@karboran uğraşmaya değer bir dağıtım. Teşekkürler
@iso_9001_ çok sağlam bir dağıtım. Güncelleme yapmadan bile hiç çökmeden kullanabildim. XFCE ile beraber sistemi hiç yormuyorlar. Teşekkür ederim.

Özgürlük için LİNUX !

odyssey

Alıntı yapılan: KemalALKIN - 31 Temmuz 2012 - 13:38:34
odyssey

Ben 12.10 alpha 3 ile katılırım sanırım :D. Birazdan indirme bitip yazmış olacağım :D.

Sabırla bekliyorum dostum  ;D

karboran

Sanırım bende katılacağım biraz daha uğraşmam gerekiyor ama

Kubuntu

http://www.youtube.com/watch?v=Es08az9HmkQ&feature=plcp
Videoya aldım :D masaüstü küpü felan çok hoşuma gidiyor :)

Barış Can

Tebrikler @karboran, güzel bir masaüstü elde etmişsiniz. Ayrıca duvar kağıdınız çok iyi. :)
» genelde hiçbir şey planladığım gibi gitmez.
» kişisel blog.

karboran

@Ryuzaki saolasınız :) .. bişey sorcam duvar kadıgındaki ay resminin Luna widget oldugunu farkettiniz mi ?

Barış Can

» genelde hiçbir şey planladığım gibi gitmez.
» kişisel blog.

karboran

@Ryuzaki tamam çok sevindim, neden bilmiyorum ama çok mutlu etti beni onu oraya saklamak :D

ersinkandemir

Pek çok animecimiz var sanırım. :) Bir Death Note sever olarak da beni yazın. :)
Where there's a shell, there's a way.

KemalALKIN

www.tckemal.ist

iso_9001_

Kubuntu desktop'ı görünce çok beğenmiştim.. bir şans vermek istedim ve çok da memnun kaldım.. hala ubuntu'nun etkilerini tam olarak atabilmiş değilim ama şimdiye kadar çok hoş özelliklerini keşfettim. özellikle windows tuşunu çalıştırabilmeyi başarınca çok mutlu oldum :)

widget'ları inceledim ancak genelde işe yaramaz buldum.. zaten masaüstünü sade seviyorum. yine de 2-3 tane widget bıraktım ki bomboş olmasın :) bu durumda, yine sade bir şeyler çıktı. beğeninize sunuyorum

- ismet

grayloop

Alıntı yapılan: iso_9001_ - 31 Temmuz 2012 - 13:56:23
Herkese merhaba,

bir süredir Linux (Ubuntu) kullanmaktayım ve bu dünya içerisinde yer almaktan ötürü çok mutluyum. Pek fazla bir deneyimim yok ama temel şeyleri biliyor sayılırım. En fazla zaman harcadığım masaüstü konusuyla ilgili olarak kendi masaüstümü paylaşmak istedim. Masaüstümü tasarlarken, kolaylık ve hız'ı ön planda tuttum. sağ üstteki programlar synapse ve gnome-pie. daha fazlasına ihtiyaç duymadım. umarım beğenirsiniz  :)

saygılarımla,

- Ismet

Masaüstü duvar kağıdınız çok güzel. Bir yere yükleyebilir misiniz?
hüzün ki en çok yakışandır bize
belki de en çok anladığımız
                                 H. Yavuz

iso_9001_

Alıntı yapılan: gridongu - 01 Ağustos 2012 - 21:16:55
Alıntı yapılan: iso_9001_ - 31 Temmuz 2012 - 13:56:23
Herkese merhaba,

saygılarımla,

- Ismet

Masaüstü duvar kağıdınız çok güzel. Bir yere yükleyebilir misiniz?

Merhaba,

teşekkür ederim beğeniniz için.. imageshack'e yükledim resmi ama çözünürlüğünü değiştiriyor mu bilmiyorum. bir deneyin isterseniz, olmazsa e-posta ile gönderirim. bendeki çözünürlik 1440*990.

ilgili link: http://img88.imageshack.us/img88/700/screenshotfrom201207311.png

saygılar,

- ismet

TahaKaradeniz

Özgürlük için LİNUX !

decent

Arch Linux 1 Ağustos kurulumundan;

Duvar kâğıdı: Gnome 3 öntanımlı

KemalALKIN

TahaKaradeniz

Windows gibi geldi bana izlenimim :D.

decent

Arkaplan veya arkaplanları bulabileceğim adres var mı gnomelook üzerinde onları paket halinde ?
www.tckemal.ist