[K,X,L] Ubuntu, Türevleri Ve Diğer Dağıtımlara Ait Masaüstü Ekran Görüntüleriniz

Başlatan Ubuntu, 22 Şubat 2008 - 23:36:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 54 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

amon-ra

Alıntı yapılan: syagdiran - 15 Ocak 2012 - 01:05:14
Unity 5'i kurdum Teşekkür ederim. Yalnız son kodu girmedim. Girmem gerekir miydi acaba?

Sorunsuz kurulduysa gerek yok. Son kod indirilen paketi yeniden kuruyor her ihtimale karşı.

Sherlock Holmes

speakerXXL

Cinnamon Glass Tema

Cinnamon Dock Eklentisi

Cinnamon DE ve eklentilerini aşağıdaki PPA deposundan yükleyebilirsiniz.

sudo add-apt-repository ppa:merlwiz79/cinnamon-ppa
sudo apt-get update
sudo apt-get install cinnamon-session cinnamon cinnamon-settings cinnamon-extensions* cinnamon-extension-weather

yavuz21

sezmen

Linux merakla başlar, bağımlılık yapar. Linux gönül işidir.

https://500px.com/sezginmendil

yavuz21

alquirel

@yavuz21, gayet başarılı bir Shell masaüstü olmuş, eline sağlık ;)

yavuz21

açıklama ekleyip oraya @alquriel abimizin tarzından esinlendim yazcaktım vazgeçtim sonra :D

Kasım ayındaki 1. olduğun masaüstünden etkilendim o doğrultuda bu ortaya çıktı.

alquirel

Alıntı yapılan: yavuz21 - 15 Ocak 2012 - 21:36:26
açıklama ekleyip oraya @alquriel abimizin tarzından esinlendim yazcaktım vazgeçtim sonra :D

Ben bu görüntüye bakarken aklıma hiç benim ekran görüntüm gelmedi :) ama bu güzel niyetinden ötürü teşekkür ederim. ;)

Alıntı Yap
Kasım ayındaki 1. olduğun masaüstünden etkilendim o doğrultuda bu ortaya çıktı.

Düzelteyim : Aralık

yavuz21

Gnome shell ortamında sade bir masaüstü ve conky lua kullanmıştın enfes bir arka plan vardı bende aynı şekilde ilk önce arka planı buldum conkyi kurdum seninde yardımlarınla sonrası geldi zaten

gufabe

@yavuz21, tebrikler. Çok güzel olmuş...

Bir de sorum olacak: Arka planı kendin mi yaptın?

yavuz21

hayır arkaplanı geniş bi tarama sonucu beğendim .

Güzel bir arka plan nasıl bulurum diye düşünenler devinarta baksın yada  googleye wallpaper yazıp gelen görsellerden wallpaper sitelerini bulup gezssinler. Yarım saatte bulurlar.

ahmtk

alquirel

ahmetturan

boş zaman mahsûlleri
qtHesap
qtRehber

heartsmagic

Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

gufabe

Alıntı yapılan: yavuz21 - 15 Ocak 2012 - 21:46:53
hayır arkaplanı geniş bi tarama sonucu beğendim .

Güzel bir arka plan nasıl bulurum diye düşünenler devinarta baksın yada  googleye wallpaper yazıp gelen görsellerden wallpaper sitelerini bulup gezssinler. Yarım saatte bulurlar.

Bir de arka planı beğenilen bir ekran görüntüsünü google görseller kutusuna sürükleyerek bulma yöntemi var. Çoğunlukla edinmek istediğiniz arka planı indirebileceğiniz bağlantıyı bulur.

http://dragonwallpapers.likup.com/bulkupload/part2/Fantasy/Yin%20Yang%20Dragon%20Wallpaper.jpg

http://darmowe-tapety.pl/tapety/pobierz/14/droga-w-dal-hd.jpg

İkinci resim için @heartsmagic benden önce davranmış...   :)

ahmetturan

@heartsmagic, @gufabe
google'ın böyle bir yeteneği olduğunu bilmiyordum. teşekkür ederim.
boş zaman mahsûlleri
qtHesap
qtRehber

yavuz21

Alıntı Yap
Bir de arka planı beğenilen bir ekran görüntüsünü google görseller kutusuna sürükleyerek bulma yöntemi var. Çoğunlukla edinmek istediğiniz arka planı indirebileceğiniz bağlantıyı bulur.

Seni seviyorum Google amca   :-*

kalkan1973

Eskiden elektronik devreler ve sıfırdan kombine cihazlar tasarlar ve dizaynını ona göre ayarlardım. Bu alışkanlığım bilgisayar ve masaüstü dizaynına da yansıyor. İlle düzenli ve ne lazımsa onu koyuyorum. Sanatsal becerim yok. :)
Evde İşte her yerde Linux

Sherlock Holmes

speakerXXL