[K,X,L] Ubuntu, Türevleri Ve Diğer Dağıtımlara Ait Masaüstü Ekran Görüntüleriniz

Başlatan Ubuntu, 22 Şubat 2008 - 23:36:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 66 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sherlock Holmes

nomercy

rick

Alıntı yapılan: Megatron - 10 Ekim 2010 - 22:12:02
Rick iki saatte terbiye etmişin Ubuntu' yu. Bravo. :D
Çok baş ağrısı yaptı ama bu tür durumlar için kendime yönergeler yazmıştım. (Hangi uygulamalar, temalar vs... yüklenecek; temel ayarlar filen...) :)

hslinux

En uzun süre kullandigim masaüstü  :) Maverick Meerkat ile devam.

hslinux

stratovarius

Cidden son zamanlarda gördüğüm en güzel masaüstlerinden birisi. Eline sağlık.

agritux

Yiğit Ateş

stef_q

agritux son mesajındaki masaüstünün wallpaperını paylaşırmısın ...

sema

susema

hitokiri

Alıntı YapBu da benim 10.10'um.. Sade.. (Yazı da sade oldu ).
Resimden başka bi şey yok gibi :P
Bu da benim 10.04 üm hahaha :))

Herhalde şaka arkapllan resmide güzelmiş hani :)

sema

susema

hitokiri

Alıntı yapılan: sema - 15 Ekim 2010 - 01:46:50
Alıntı yapılan: hitokiri - 15 Ekim 2010 - 01:40:15
Resimden başka bi şey yok gibi :P

Sade dedik herhalde.. Seninki de karman çorman :P Şaka, fena değil :P
Doğru valla karman çorman masaüstü en toplu yer klasör içinde boş klasör onun içinde bi dünya yeni dosya (kopya) lar falan var :)
Neyse dağınıklıkta bambaşka bi  övünç konusu olabilir :D

GAREZ

buda benimki 32B ve 10.10 ilk açılışta bir şey göçüyor ama ne göçüyor bir türlü bulamadım...

Bloodless

Samsung R620-FS03TR Kullanıcısı

Megatron

Bu da benim sade Kubuntum. Zaman 10.10' u gösterdiğinden beri baya iyi anlaşıyoruz haylazla. Abartılı falan değil sade, mütavazı masa arkadaşım. :)
GNU/Linux kıtasında, kayıp penguen.

stratovarius

Alıntı yapılan: GAREZ - 15 Ekim 2010 - 01:53:12
buda benimki 32B ve 10.10 ilk açılışta bir şey göçüyor ama ne göçüyor bir türlü bulamadım...

@Garez var/crash dosyası içindeki hata raporuna göz atınız. Çok önemli bir hata değilse onu o konumdan siliniz.

10.10 da hata bildirici çok düzgün çalışmıyor, normalde tıklayınca hata hakkında bilgiyi açması lazım. Açamayınca bir kez oluşan hatayı devamlı açılışta size hatırlatıyor..

Mesela benim gösterge bildiricisi ile bilgi merkezinde bluetooth programını ikiside açmaya çalıştığı için hata vermiş. Önemli bir hata değil ama o dosyayı silene kadar sürekli açılışta vermeye devam etti.

GAREZ

Alıntı yapılan: stratovarius - 15 Ekim 2010 - 18:19:10
Alıntı yapılan: GAREZ - 15 Ekim 2010 - 01:53:12

@Garez var/crash dosyası içindeki hata raporuna göz atınız. Çok önemli bir hata değilse onu o konumdan siliniz.

10.10 da hata bildirici çok düzgün çalışmıyor, normalde tıklayınca hata hakkında bilgiyi açması lazım. Açamayınca bir kez oluşan hatayı devamlı açılışta size hatırlatıyor..

Mesela benim gösterge bildiricisi ile bilgi merkezinde bluetooth programını ikiside açmaya çalıştığı için hata vermiş. Önemli bir hata değil ama o dosyayı silene kadar sürekli açılışta vermeye devam etti.

google chrome stable için bir rapormuş sildim gitti...

stratovarius

Büyük ihtimalle o an için oluşan bir hataydı, yeniden tekrarlıyacağını sanmıyorum. Tekrarlarsa hata çıktısına göre çözümleri araştırabilirsiniz.

agritux

@ Yiğit Ateş  o olay dockbarx. forumda anlatım mevcuttu. sanırım ben yapmıştım :D sağ olsun 10.10 için düzenlemiş arkadaşlar.

@mert_d onu ve daha fazlasını şu sitede bulabilirsin http://barbapappa.net/bilder/bakgrunder/?sort=na gerçekten sağlam arşiv yapmış yapan kişi :)

@ Bloodless  teşekkürler

Yiğit Ateş

stratovarius

Kubuntu 10.10 şimdilik uğraşmadım görsellikle , sade bir masaüstü :D

Megatron

Alıntı yapılan: stratovarius - 16 Ekim 2010 - 12:58:41
Kubuntu 10.10 şimdilik uğraşmadım görsellikle , sade bir masaüstü :D

Sadeliği severim. :)
Arkaplan resmini alabilirmiyim? :)
GNU/Linux kıtasında, kayıp penguen.

stratovarius

Birönceki sayfada @qhareb'in paylaştığı galerinden aldım wallpaperı(link önceki sayfada mevcut olduğu için oradan bakabilirsiniz). @qhareb'e teşekkürlerimi iletim bu sayede.