[K,X,L] Ubuntu, Türevleri Ve Diğer Dağıtımlara Ait Masaüstü Ekran Görüntüleriniz

Başlatan Ubuntu, 22 Şubat 2008 - 23:36:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 54 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

packerd

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir,Tekdir ile yola gelmeyenin hakkı kötekdir.

agritux

maxxblade

agritux

Şimdiiiiiiii
arkaplan
conky biraz karışık. Orjinali  mira benim düzenlediğimi verecek olursam umarım anlaşılabilir :D benimki. eksik bir şey koymuşsam uyarı üzerine eklerim.
Tema: elegant brit
simge teması: smokikon. (smokikonda panele arch simgesi koydum, temayı ondan tanıyamadın sanırsam :D )

neruda

Güneş göçtü bir mülkün yıkılan tahtı gibi.
Ufuklar kararıyor yurdumun bahtı gibi.

Nazım Hikmet

maxxblade

Alıntı yapılan: sessizce - 07 Eylül 2009 - 08:15:24
Şimdiiiiiiii
arkaplan
conky biraz karışık. Orjinali  mira benim düzenlediğimi verecek olursam umarım anlaşılabilir :D benimki. eksik bir şey koymuşsam uyarı üzerine eklerim.
Tema: elegant brit
simge teması: smokikon. (smokikonda panele arch simgesi koydum, temayı ondan tanıyamadın sanırsam :D )
teman hiç elegant brit'e benzemiyor,
o masaüstü değiştiriciyi nasıl öyle yaptın :D

agritux

maxxblade

Alıntı yapılan: sessizce - 07 Eylül 2009 - 21:34:35
masaüstü değiştiricinin nesi var :D anlamadım :)
değişik görünüyor,
kenarındaki üç nokta falan tema ile miydi?

Sherlock Holmes

sezmen

Linux merakla başlar, bağımlılık yapar. Linux gönül işidir.

https://500px.com/sezginmendil

özgürubuntu

miles

@Dixie duvar kağıdını mümkün olan en kaliteli formatta bizimle paylaşman mümkün mü ? :) bu tür duvarkağıtlarına bayılıyorum; daha varsa da onları da verebilirsin :) :)

Dixie

Alıntı yapılan: miles - 10 Eylül 2009 - 14:42:01
@Dixie duvar kağıdını mümkün olan en kaliteli formatta bizimle paylaşman mümkün mü ? :) bu tür duvarkağıtlarına bayılıyorum; daha varsa da onları da verebilirsin :) :)

Deneyelim bakalım :)

maxxblade

Alıntı yapılan: Dixie - 10 Eylül 2009 - 15:01:14
Alıntı yapılan: miles - 10 Eylül 2009 - 14:42:01

Deneyelim bakalım :)

@dixie verdiğin resimler güzelmiş, eline sağlık ;)

Dixie

agritux

kahraman masa esat

eren

Normal atılan resimleri küçülten eklentimiz şu an sorunlu olduğundan ötürü konuyu geçici olarak kitliyorum.
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

eren

Konuyu tekrar açtım. Kilit kalkmıştır. Paylaşıma devam edebilirsiniz.
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

Sherlock Holmes

'Masamınüstü'
8)                                          8)

[IMG]http://i34.tinypic.com/2hok8xy.png[/img]

8)                                          8)

kuleyni

ben anlamıyorum bu duvar kağıtlarını nerden bulduğunuzu gnome-look a bakıyorum ama böyle şeyler bulamıyorum :)

agritux