Mono C# Proje Oluşturduğumda Kapanıyor

Başlatan Zelos, 05 Haziran 2019 - 20:32:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Zelos

Merhaba, yazılım mağazasından monoyu kurup çalıştırdım ve c# projesi oluşturduğum zaman kapanıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim ?

Empat

Merhaba.

Herhangi bir hata çıktısı veya kutucuğuyla karşılaşıyor musunuz?

Eğer karşılaşıyorsanız, lütfen çıktısını iletinize aktarın.
Everything for me is just Peace - Love - Coding. Also, as they say: I am a programmer, I have no life!

ekremsenturk

C# Derleyicisi de kurulu mu? eski sürümlerde bir den fazla derleyici vardı ve seçilebiliyordu. synaptic paket yöneticisi ile bu konularda daha detaylı denetime sahip olursun.

Empat

[mention=646784]@Zelos[/mention]
Sorununuz çözüldüyse, konu başlığınızı "[ÇÖZÜLDÜ]" olarak işaretleyin lütfen.

"[ÇÖZÜLDÜ]" işaretlemesini nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak, "[ÇÖZÜLDÜ]" olarak işaretlemeyi öğrenebileceğiniz makaleye gidebilirsiniz.
Everything for me is just Peace - Love - Coding. Also, as they say: I am a programmer, I have no life!

mustafaisikk16

Merhabalar Bu sorunla bende karşılaşıyordum İnternette biraz araştırdığımda sadece bizde böyle olmadığını anladım paket yükleyicisindeki MonoDevelop da bir sorun var onun yerine kendi sitesi olan https://www.monodevelop.com/download/#fndtn-download-lin-ubuntu sitesinden bilgisayarınız için uygun dosyayı indirebilirsiniz kurulumu da alt kısımda mevcut.