Sitenin Mobil Sayfasının Olması

Başlatan klbecit, 30 Haziran 2011 - 22:11:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

klbecit

Değerli arkadaşlar,

Günümüzde mobil internet hızlı bir ilerleme kaydetti ve pek çok arkadaşımız artık cep telefonları ile internete bağlanabiliyor.

Bir işletim sistemi destek sitesinin mobil siteye ihtiyacı olup olmadığı tartışılabilir ama bence ihtiyaç var. Özellikle yeni kullanıcılar açısından çok ciddi bir ihtiyaç olabiliyor. (bilgisayarı açamayacağı durumlarla karşılaşabiliyor. mobil sayfadan destek alıp sorunu giderebilir)

Bu yüzden en azından forumun mobil sürümü çıkartılabilir. Bildiğim kadarı ile "smf" nin bunun için eklentileri var. Eğer uygun görülürse iyi birşey olacağını düşünüyorum...

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 30 Haziran 2011 - 22:16:23

utandım... varmış mobil uygulama yeni farkettim... ama link biraz daha kısa olabilir diyerek kıvırayım:D

BayboraKaan

heartsmagic

Neymiş bizim mobil bağlantı ismimiz :)
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

klbecit

BayboraKaan

Ben cep telefonundan 1-2 defa girdim ama ben normal alisa gelmis olan sayfayi hep actim :D

heartsmagic

klbecit

ersinkandemir

Where there's a shell, there's a way.

canosayan

mobil sürüm smf'nin kendi özelliği. eğer girdiğiniz cihaz geçerli mobil listelerinde varsa smf sizi hızlıca mobil sürüme yönlendirir. ama eğer mobil tarayıcınız kendi kafasından agent bilgisi gönderiyorsa smf bir şey yapamaz.
Chmod bizim işimiz.

furkankalkan

Lover
twitter.com/furkan_kalkan1

Oburix

cepten girince direk kendisi yönlendirse daha iyi olmazmı ?

ersinkandemir

@Oburix,
Alıntı yapılan: canosayan - 01 Temmuz 2011 - 21:52:11
mobil sürüm smf'nin kendi özelliği. eğer girdiğiniz cihaz geçerli mobil listelerinde varsa smf sizi hızlıca mobil sürüme yönlendirir. ama eğer mobil tarayıcınız kendi kafasından agent bilgisi gönderiyorsa smf bir şey yapamaz.

Alıntı yapılan: dewilman - 02 Temmuz 2011 - 10:19:03
Bence 0.ubuntu-tr.net/forum daha güzel olur gibi :D
O, çok daha güzel olur. :)
Where there's a shell, there's a way.

Monarch

Forumda Android bölümü açılsa nasıl olur arkadaşlar ?

heartsmagic

Başlık yanlış ama istek anlaşıldı. Daha önce de dile getirilmişti. Biz bir gündeme alalım bu konuyu.