footbal manager 2010

Başlatan emrah_y, 29 Ekim 2009 - 15:25:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

emrah_y

Arkadaşlar biraz önce yazdım ama görmediniz galiba.
Ubuntuda bu oyunu onayabilmem mümkün mü acaba
Eğer oynayabiliyorsam daemon tools  diye bir program istiyormuş
Bu programın ubuntudaki denk i nedir bi bilginiz var mı

btermeli

Bir konu açman yeterli, bilgisi olan arkadaşımız sorunu yanıtlar.
Duvarları olmayan bir dünyada, neden pencerelere ihtiyaç duyayım ki???

emrah_y

Bir saat olunca bi de şiddetli bir tartışma 9.10 tattışması olunca kimse yanıtlama gereği duymadı galiba

btermeli

emrah_y

Tşeekkür ederim ama bu demosu.Full sürümü icin bi bilgi yok.bi de burada oyun tanıtımı var.ama neyse.Yardımlarınız için teşekkürler

tab

istediğin program gmount iso programın ismi depolarda vardı sanırım bir bak istersen

emrah_y

gmountiso yu yükledim.cd yi taktım ve açtım.setup.exe dosyasına tıkladığımda ise arşiv oluşturulurken bir hata oluştu diye bir pencere açılıyor.Lütfen yardım edin yaa.kurmak istiyorum şu oyunu

tab

şöyle birsey soracağım oyun dvd ye yzılımı değilse yazdır baska bir yazılım deneyelim cunku wine directx kurmuyor amam bu yazılım kuruyor sorun bundan dolayıda olabilir..

coni

İstediğin oyun wine de çalışıyormu acaba ona bir bakman lazım önce

tab

elindeki oyun .iso gmount  ile iso acılıyor ama yuklerken hata veriyor bence yapması gereken oyunu dvd yazdırması sonra wine ile denemek olmaz ise buraya not dusup soylemesi gerekir ki yeni yontemler dusunelim.. ;)

emrah_y

wine nedir arkadaşlar.oyun dvd içinde yazılı zaten ama wine ile nasıl çalıştıracam.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 29 Ekim 2009 - 18:32:19

araştırdım ama bişeye ulaşamadım.paket yöneticisinden baktım orada da 10 tane wine war acaba hangisi benim işime yarıcak...

btermeli

Bunları bilmiyorsan,lütfen önce acemiler kısmını iyice oku.

moruk84

ben oyunu kurabildim oyunda açılıyor ancak açılırken resimdeki hatayı alıyorum ve 3d aktif olmadığı için maçları izleyemiyorum. yardımcı olursanız sevinirim...
not: compiz kapalı

agritux

FM 2008'i sorunsuzca oynadım ben. 2009 oynayan varmış ama ben yapamadım. 2010 zaman ister diye düşünüyorum.

moruk84

sırf bu oyun yüzünden win7 kurmak istemiyorum... mutlaka yapmam lazım... :)

bu arada aşağıdaki adreslerden kurulum ile ilgili ayarları görebilirsiniz. gerçi ben bu şekilde çalıştıramadım ama belki sizde işe yarar. playonlinux üzerinden yüklemiştim ben...

http://www.fmtux.net
http://www.fmtux.net/index.php/topic,254.0.html

Tahres16

Öncelikle herkese selamlar. Ubuntu'ma fm2010 yükledim ve ardından böyle bir hata mesajı aldım yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı?

heartsmagic

Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

agritux

Nasıl gold alır yahu :D ben 2009' a bir hafta uğraştım :D :P
şaka bir yana, benim pc 2010'u normalde kaldırmaz, wine ile hiç kaldırmaz :(
Dakdilo benimkisi :)