linux masası kapandımı yoksa hack`lendimi

Başlatan sireno52, 10 Haziran 2009 - 11:08:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sireno52

selam arkadaşlar  ben  pc yi açtığım zaman ilk baktığım sitelerden biri olan  linux massası dır  dün gene  linux massası`nı  açtım bir başlık dikkatimi  çekti bu   ve yazının devamını okudum  bu yazıya göre bir kaç kendini bilmez şahız  linux masası`na saldırmış  bugünde  baktığımda  ise  site hata veriyor acaba bu site yine  saldırıyamı  uğradı  yoksa  yeni bir yapılanmamı söz konusu bilgisi olan varsa yazarsa  sevinirim.
(İŞLEMCİ:Intel Skylake Core i7 6700K 4.0GHz 8Mb Cache LGA1151 ( ANAKART:  MSI Z170A GAMING M7 Intel Z170 Express 3400MHz(OC) DDR4)  (RAM:DDR4  16 GB )  (EKRANKARTI:  NVİDİA GeForce / GIGABYTE VGA,2GB,GTX680 OC,DDR5,256Bit,DVI,HDMI,DISPLAY PORT )

agritux

AbkHaZiaN

Siteyi açıklarını kapatana kadar kapatmışlardır inşallah. Büyük bir açık gibi durmuyor bir ayardeğişliği bile yetebilir aslında.

sireno52

kardeş  bu siteye   bu yazıyı yazanlar kendini bilmez şuğursuz kişi veya kişiler galiba   kendini  hacker sanıyor  herhalde garibim.  savunmasız millete bilgi veren bir siteyi  hackleyip  büyük bir iş yaptığını  sanıyor. ama çok yanılıyor  bol bol kitap okumuş  ama hiç bir şey anlamamış. bu özürlü  kardeşim bizlere saldıran yabancı sitelere saldırması gerekeceğine geliyor turk sitelerine saldırıyor  harbiden özürlü biri galiba.  aca ba bir madalya vermişlermidir merak ettim. :D
(İŞLEMCİ:Intel Skylake Core i7 6700K 4.0GHz 8Mb Cache LGA1151 ( ANAKART:  MSI Z170A GAMING M7 Intel Z170 Express 3400MHz(OC) DDR4)  (RAM:DDR4  16 GB )  (EKRANKARTI:  NVİDİA GeForce / GIGABYTE VGA,2GB,GTX680 OC,DDR5,256Bit,DVI,HDMI,DISPLAY PORT )

AbkHaZiaN

Bunların kafası reklamdan başka bi şeye çalışmaz. Hack işlerinden çıkıp güvenlik bilgileri ve tr uzantılı sitelerindeki açıkların bildirilmesi ile uğraşırken bunlar gelip bizi hacklemeye çalışyorlardı :) Tek istedikleri reklam bunların!..

tasy

Bende sıklıkla takip ediyordum siteyi. cxerpw57 bizimle buradan irtibata geçsede elimizden birşey gelmesi durumunda yardımcı olsak mutlu olurdum doğrusu... Yapılan ayıba cevap vermeyeceğim çünkü söylenenlerden daha ilerisine gidemem sonuç olarak...

sireno52

arkadaşlar epeybir zaman geçti  ama hala linuxmasası kapalaı  ne zaman açılacak  bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim

rutku

Site tekrar açıldı. Wp ye geçmişler ...
Hayallerini kodla ...

uKiriş
Mezgeldek

heartsmagic

Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

esezen33

Alıntı YapLinuxmasasi.com yayım hayatını durdurmuştur.

Uzun süreler sizlerin büyük ilgisi ile yaşamını sürdüren linuxmasasi.com belirsiz bir tarihe kadar kapalı kalacaktır. Linuxmasasi.com'a göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok teşekkür ederim.

Desteklediklerimiz

Türkiyenin yedek ve çıkma parça merkezi    Türkiyenin işletim sistemi    
Türkiye'nin Linux Dağıtımı

Otomobil Forum
Otoparcacikma

Pardus

Truva Linux

Viteskutusu

Linuxmasasi.com ile ilgili * her şey için benimle iletişime geçebilirsiniz.
Caner Bulut : canerblt@gmail.com

Özgürlük dolu günler...

arkadaşlar eğer linkinide doğru yazdıysam linux masasi kapatılmış

mustafa.tr

Belirsiz bir tarihe kadar dendiğine göre geri gelme ihtimali var. Umarım tekrar başlarlar. Şimdiye kadar ki hizmetleri için de teşekkürlerimizi sunarız.

ironic

Umarim tekrar dönüşü olur. Uzun zamandır keyifle takip ettiğim sitelerden biriydi.

eren

Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

matador

Kapanması üzücü kapanırken buraya bağlantı vermeyip oto sitelerine bağlantı vermesi daha üzücü.