Sabayon Türkiye

Başlatan Eren, 22 Eylül 2008 - 15:26:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eren

2 yıldır faaliyet gösteren Sabayon Türkiye düşen alan adının alınması ve yönetimin bize devir edilmesinden sonra yeniden açıldı. Forumda daha önce yaşanan tatsız olayların tekrar yaşanmaması için tüm konular temizlendi ancak üyelikler silinmedi. Eski üyelik bilgileriniz ile foruma tekrar giriş yapabilirsiniz.

Amacımız Ubuntu Türkiye platformunda olduğu gibi insanlara hizmettir. Sabayon kullanıcılarına elimizden geldiği kadar yardım etmeye çalışacağız. Sabayon Türkiye ile Ubuntu Türkiye ekibi farklıdır, Sabayon Türkiye ekibinde alt yapı sorumlusu olarak Ubuntu Türkiye ekibinden sadece ben varım.

Eğer Sabayon Linux kullanıyorsanız ya da kullanmayı düşünüyorsanız sizleri siteye bekliyoruz.

Sabayon Türkiye - www.sabayon.info

Eren Kovancı / Sabayon Türkiye alt yapı sorumlusu
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

hikmet Murat

Daha ismini duyacağım ne kadar linux dağıtımı var acaba

eren

Alıntı yapılan: hikmet Murat - 22 Eylül 2008 - 23:00:15
Daha ismini duyacağım ne kadar linux dağıtımı var acaba

5000 civarı var, oda bilinen :)
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

Semih

Bu dağıtım güzel ama sistemi iyi kullanıcılar için güzel.
A.Semih Türk

Mepis

Alıntı yapılan: Semih - 23 Eylül 2008 - 00:05:23
Bu dağıtım güzel ama sistemi iyi kullanıcılar için güzel.

512 MB ram ile gayet hizli bir sekilde kullaniyorum. Lutfen bir dagitimi denemeden, kullanmadan o dagitim hakkinda yorum yapmayin.

hikmet Murat

Sabayonun live cd si var mı?Ve nereden indirebilirim?

OKAN

Mepis

CD surumu XFCE ile geliyor ve Turkce degil. Bu nedenle DVD surumunu indirin derim.

Mandriva

Hayırlı olsun arkadaşlar çok güzel bir gelişme.

Başarılar diliyorum

kahraman masa esat

Şuan çalışan cd üzerinden Sabayondayım. Kurup denemek istiyorum ama herhangi bir kaynak bulamadım. Verdiğiniz adres şuan sorunlu.

Düzeltme: Sorunluyu geçtim herhalde projenin ayağına son verilmiş.

turabi

Sabayon Türkiye projesi bitti. Bende o projede 10 gün kadar görev almıştım. Bütün çabalarımıza rağmen Sabayon ülkemizde tutmadı ve kullanıcı bulamadık. Bizden öncede oraya bir sürü insan gelmiş ve site 3 sene ayakta kaldı ama canlanmadı. Eren çok uğraştı bu işle ama başarılı olamadı. Sabayon bizim ülke insanımıza pek uygun değil herhalde. Kendi resmi evrensel forumunda bile doğru düzgün kimse yok. Sorular yanıtsız kalıyor bence başka bir dağıtım kullanmaya çalışın.