[Nasıl]Avidemux ile filme logo eklemek

Başlatan delicesineseven, 10 Mart 2012 - 19:41:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

delicesineseven

İlk önce gimp ile r01.jpg isimli logo yaratalım,sonra kök dizini içine work onun içine de samples isimli klasör yaratalım ve yaptığımız logo resmini samples içine kopyalayalım.

Evet, her şey tamam şimdi filmi avidemux ile açalım,istediğimiz video kodeğini seçelim,sonra süzgeçler menüsüne tıklıyalım oradan çeşitli menüsüne tıklayıp açılan pencereden logo'yu iki tıkla seçelim,ses kodeğinide seçtikten sonra kaydet ile filmi kaydedelim.

Aşağıda logosuz hali:

Logolu hali:

alıntı yapılan site

eribol

Güzel bir bilgilendirme olmuş lakin başlık bilgilendirmeyi andırmıyor. Başlığınızın başına [NASIL] ekini koyarsanız sanırım daha açıklayıcı olacak. Şu haliyle bilgi veren değil de bilgi isteyen bir başlık algısı oluşturuyor.

delicesineseven

ben aslında soru içerikli konu açacaktım. videoya yazı ve logo nasıl eklenir diye google konuyu görüp paylaşayım dedim.
-logo resmi şeffaflaştırma nasıl yapılıyor
-logo'nun konumu nasıl değiştirilir
buna benzer soruların cevabını da bilmiyorum hala :)

if

Konuyu uygun bulduğum bölüme taşıdım.

cagriemer

Yazi sahibinin izini var mi? Bir yaziyi kaynagi burada diyerek tamamen alintilayamazsiniz.

delicesineseven

heartsmagic

http://www.bekozap.com/?page_id=81
Alıntı YapKullanım-Copyright ©
Adı geçen www.bekozap.com sitesinde yazılan yazıları veya resimleri veya linkleri izin almadan hedef göstererek yayınlayabilirsiniz.Bekozap'ta yer alanları bulundurmaktan, kullanmaktan veya alıntı yapmaktan dolayı hiçbir kişi veya web sitesi yazılar ve içeriği üzerinde hak iddia edemez.
Copyright © bekozap
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.