Yeditepe Üniversitesi'nde MONO Semineri

Başlatan fortran, 16 Nisan 2009 - 22:17:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

fortran

LKD Seminer Çalışma Grubu işbirliğiyle Yeditepe Üniversitesi'nde MONO semineri düzenleniyor. Konuşmacı Gürcan Serbest. Seminer; 21 Nisan 2009 Salı günü 14.00-16.00 saatleri arasında, Yeditepe Üniv. Mühendislik Fakültesi B-316 salonundadır.

fazlamesai.net
Özgür yazılım dergisi: eniXma

heartsmagic

Ufak bir rica istesem? Fazlamesai'den bağlantı verirken tam olarak verebilir misin? Böylece isteyenler doğrudan o başlığa giderler.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

garafatma

Bira, Tanrı'nın bizi sevdiğinin ve eğlenmemizi istediğinin kanıtıdır.

>-- Askıdaki Çeviri --< Ubuntu Türkçe Çevirilerine Sizde Destek Olun
Elveda metal müziğin tanrısı... \m/ Ronnie James DIO: 1942 - 2010

canosayan

Chmod bizim işimiz.

fortran

Alıntı yapılan: heartsmagic - 16 Nisan 2009 - 23:28:07
Ufak bir rica istesem? Fazlamesai'den bağlantı verirken tam olarak verebilir misin? Böylece isteyenler doğrudan o başlığa giderler.
Kastedilen haber kaynağı ise haklısınız. Bu akşam nasıl olduysa linklemeden aktarmışım. Editledim, selamlar.
Özgür yazılım dergisi: eniXma

heartsmagic

Evet haber kaynağıydı. Böylece rahatlıkla gideriz diye düşündüm kaynağa. Düzeltme için teşekkürler.

eren

Serkan mezun olduğun üniversiteyi görmek ister misin? :D Ben özledim istersen beraber gidelim. :D
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

heartsmagic

Alıntı yapılan: Eren - 17 Nisan 2009 - 03:09:08
Serkan mezun olduğun üniversiteyi görmek ister misin? :D Ben özledim istersen beraber gidelim. :D

Keşke ama imkânsız :)

gserbest

Merhabalar Öncelikle Arkadaşlar,

Malum mono her iki platformdada üvey evlat. Acaba seminerde kafama herhangi bir organik meyve ve sebze atılacak mı (ki bu ekonomik krizde biraz zor :) ) atılacakmı reaksiyonunu tespit etmek için forumlarda gezerken böylesi güzel bir platformda bu tarz tepkileri almak gerçekten çok hoş.

Canosayan kullanıcısının bizde olmaz böyle etkinlikler sitemine küçük bir cevabım olacak siz etkinliği ayarlayın ben seve seve gelirim.

Selamlar
Gürcan SERBEST

ihtiyar said

Alıntı yapılan: gserbest - 18 Nisan 2009 - 16:02:38

Malum mono her iki platformdada üvey evlat. Acaba seminerde kafama herhangi bir organik meyve ve sebze atılacak mı (ki bu ekonomik krizde biraz zor :) ) atılacakmı reaksiyonunu tespit etmek için forumlarda gezerken böylesi güzel bir platformda bu tarz tepkileri almak gerçekten çok hoş.

Canosayan kullanıcısının bizde olmaz böyle etkinlikler sitemine küçük bir cevabım olacak siz etkinliği ayarlayın ben seve seve gelirim.

Selamlar
Gürcan SERBEST

:) :)

Çalışmalarınızda başarı ve devam diliyorum. Kolay gelsin. ;)

canosayan

Alıntı yapılan: gserbest - 18 Nisan 2009 - 16:02:38

Selamlar
Gürcan SERBEST

eğer gerçekten ilgileniyorsanız gazi üniversitesi bilgisayar mühendisliği bölümü ile iletişime geçebilirim. yada topluluğu ile.

bende bu gün bir monoyu deneyeyim dedim. ama daha 5 dk beceremediğim gün yüzüne çıktı. form üğzerine eklediğim bir kontrolü kod ile kullanamadım. hiç başlamadam bıraksam mı bu işi?
Chmod bizim işimiz.