[Anket] En Güzel Masaüstü Yarışması (Ağustos 2012)

Başlatan heartsmagic, 11 Ağustos 2012 - 02:17:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[Anket] En Güzel Masaüstü Yarışması (Ağustos 2012)

Øguz
11 (28.2%)
Ryuzaki
19 (48.7%)
Felâsife
9 (23.1%)
if
16 (41%)

Toplam Oy Verenler: 39

Oylama kapandı: 14 Ağustos 2012 - 02:17:05

heartsmagic

» Anket 14 Ağustos'ta sona erecektir.
» Her üyemizin 2 oy hakkı mevcuttur.
» Oylar sonradan değiştirilemez.
» Seçeneklerdeki bağlantıya tıklayarak ilgili masaüstü görüntüsüne ulaşabilirsiniz.
» Başlık her türlü yoruma açıktır.

Tüm görüntüler için : http://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=35085.0

Başarılar arkadaşlar.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

ersinkandemir

Katılım gerçekten az olmuş bu sefer. Önceden de söz verdiğim gibi oyum @Ryuzaki'ye gitti. Sade ve hoş.
Where there's a shell, there's a way.

Barış Can

Gönül isterdi ki katılımcı sayısı fazla olsun fakat, sağlık olsun. :)
Teşekkürler @Ersin Kandemir.
» genelde hiçbir şey planladığım gibi gitmez.
» kişisel blog.

hitokiri

Haberler kısmında yarışma başladı diye şöyle büyük puntolu bir bilgilendirme olsa, belki daha fazla katılım sağlanabilir.
Yarışmacıların eline sağlık , başarılar XD

DoGuKaN

odyssey

Bu ay ki yarışmaya katılmayı çok istiyordum ancak Voyager ile olan küçük bi anlaşmazlık sonucu yarışma hevesimi bir sonraki aya ertelemek zorunda kaldım
Ancak bu ay ki yarışmaya katılan arkadaşlardan en çok @if'in masaüstünü beğendim ve oyumu ona verdim
Diğer yarışmacı arkadaşlar alınmasın lütfen :)

arpia

Oyum @Øguz arkadaşımıza gitti.
Aslında hepsi ayrı güzel. @Felâsife'in artalanı ile ikonları her zaman uyumlu mesela :)
@if, çok ilginç bir conky. O tasarımı elle hazırladıysan, sabrına sağlık vallahi :)
Herkese başarılar.

Øguz

Teşekkürler. Arpia
Ben oyumu Felâsife'ye kullandım. Kendime oy kullanmak doğru olmazdı.

Felâsife

Kendine oy kullanınca diskte BS oluşuyormuş, Türkçesi kötü şeyler gibi bir şey yani  ;D

Maceraya hazır mısın!  Bir BSD almaz mısın?

bigbang

Oylarım @if ve @Øguz'a gitti. Özellikle @if'in duvar kağıdı ile birlikte çok güzel olmuş. Başarılar herkese.
İlkokul öğretmenim sen'i cümle içinde kullanmamı istediğinden beri susuyorum, lehçesiz bir dilde.
Bilinmeyen kelimeler listemin en başındasın, taa o günden bugüne...

[Özgür Gümüşsoy // Aşkın Oyun Hamurunda Kullanılmayacaklar Listesi]

KemalALKIN

Oyun tek şekilde Ryuzaki takma isimli / nickli arkadaşımıza gitmiştir. Ben masaüstleri paylaşım konusunda belirtmiştim katılmayacağımı ve zaten açıldığını bile göremedim birde hastayım zaten :). Kazanan kesinlikle oy attığım kişi olacak :D. Üzülmeyin, kırılmayın lütfen. OS X tarzı çekici.
www.tckemal.ist

Linux

Aslında Felasife arkadaşımız görsel açıdan çok güzel tasarımlar ortaya çıkartıyor, özellikle de kullandığı materyallerin bir birime uyumu çok hoş oluyor ancak bu yarışmada ki tasarımı nasıl desem, sanki biraz daha böyle uçuk kaçık kalmış gibi gördüm, artalan resmi çok hoş aslında ancak şu trafik levhaları filan, biraz abartılı olmuş gibi. sanırım fazla uğraşmamış zira istese yine güzel eserlerinden biri ile yarışmayı kazanabileceğine inanıyorum.

Her zaman için, biraz daha sade ve şık tasarımların göze daha güzel geldiği ve göründüğü düşüncesindeyim.

@if, arkadaşımızın tasarımı aslında çok hoş ancak, tonlar insanın gözlerini biraz boğuyor. Buna rağmen kendisini kutluyorum ilk oyumu kendisine kullanıyorum. Diğeri de yine sadeliği ile @Ryuzaki arkadaşımıza gidiyor.

iyi olanın kazanmasını diliyorum.

berat01

Ertroll

Tasarımın sadeliğinden ve bir o kadar da güzelliğinden dolayı oyumu @if'e veriyorum. Herkese başarılar.

heartsmagic

Sonuçlara göre @Ryuzaki'yi tebrik ediyoruz :)
@Ryuzaki, müsait bir zamanda tema ve diğer bileşenlerle ilgili bilgileri buraya geçebilirsen seviniriz.

arpia

KemalALKIN

Ramazan gibi çabuk geçmiş bu yarışmada :). Demiştim ben :D. Tebrikler Ryuzaki. Yani Ryuzaki@Root :).
www.tckemal.ist

ersinkandemir

Where there's a shell, there's a way.

Felâsife

Bu sefer motor su kaynattı galiba  ;D
Şaka bir yana amaç yarışmaktan ziyade kullandığım masaüstünü tanıtmak oluyor netice, yoksa uzun zamandır hep aynı tasarım ile yola devam ediyorum, tarzımı değiştirmiyorum.
Appletler filan işlemciyi daha çok meşgul ediyorlar, ne gada az o gada iyi  ;D
Oy veren arkadaşlara teşekkür ederim.

Tebrikler @Ryuzaki
Maceraya hazır mısın!  Bir BSD almaz mısın?

Barış Can

Selamlar,

Duvar Kağıdı: Gray Ubuntu - Buradan tüm çözünürlükleri ile indirebilirsiniz.
GTK 3 Tema: Zukitwo (Dark) - http://gnome-look.org/content/show.php/Zukitwo?content=140562
İkon Tema: Clarity - http://gnome-look.org/content/show.php/Clarity?content=135654
Conkyrc Dosyası: http://pastebin.com/TXSQReQB
Cairo-Dock'ta herhangi bir tema mevcut değil, varsayılan temayı 3D Plane haline getirerek kullanabilirsiniz. :)

Herkese çok teşekkürler. Daha iyi masaüstlerinin sizin dizayn edebilmeniz dileği ile. Benimki de çok iyi değildi, sadelikten yanayım her zaman, sadelikten yana olanlar sevindirdi beni. :)
» kişisel blog.

Øguz

KemalALKIN

Ryuzaki

Bu sadelik böyle etkileyici ise cümbüşlü halini merak ettim doğrusu. Bu arada pastebin sitesine üyelik ile mi yoksa üyeliksiz mi eklediniz çünkü siliniyor bir süre sonra.
www.tckemal.ist

Barış Can

@Oguz, çok teşekkürler.
@KemalALKIN, cümbüşlü halini pek göremezsin zira hep sadelikten yanayımdır, çok teşekkür ederim iltifatın için. Pastebin'e ise  üyelikle eklemedim herhangi bir silinme söz konusu olursa depoda mevcut tekrar ekleriz. :)
» kişisel blog.

heartsmagic

Barış Can

» kişisel blog.