Yeterince yönetici yok

Başlatan rancor52, 04 Temmuz 2011 - 01:31:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rancor52

Sa/As
Yazılım sorunlarıyla ilgilenen yönetici sayısı arttırılmalı.Kolay gelsin
Ubuntu 11.04 kullanılmaz daha çok geliştirilmesi lazım...

umutubuntu

Sorulara sadece yöneticiler cevap vermiyor bilginiz varsa siz de destek verebilirsiniz.

zeitgeist

Burası bir topluluk, sadece yöneticilerden ibaret değil.
Özgürlüğü ne kadar anlarsan o kadar az sahip olursun. John Fowles

kalkan1973

2 yıl önce İlk geldiğimde pek * bir şey bilmezken şimdi kendi çapımda yetmeye çalışıyorum. Arda bir yardımcı olabileceğim konulara mesaj atıyorum. Bilgisi olan tüm arkadaşlar yardımcı olmaya çalışıyor gördüğüm kadarıyla. Belki yöneticilerden daha tecrübeli arkadaşlar var aramızda. Yöneticiler adı üstünde forumu yönetmekle görevli. :) Bence her yükü onların sırtına atmayalım. Biliyorsak yardımcı olalım.
Evde İşte her yerde Linux

bytan

Yönetici ilgilenmiyor diyorsun ancak yöneticinin istediği çıktıyı da aktarmıyorsun. Şahsen ben, sorduğum soruya yanıt alamayınca aynı şeyleri tekrar tekrar sormamak için konuya tekrar dönüp bakmıyorum.

Diğer arkadaşların belirttiği gibi de, yöneticilik ile başlıklarla ilgilenmek birbirinden farklı şeyler.
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

sem

Açanın başına kalsın gibi olmuş...

"Madem bir yer açtınız, yönetiyorsunuz o zaman cevap verin ilgili sorulara"

Arkadaşın böyle demek istemediği de aşikar tabi ama bu yanlış kanı yüzünden destek bulamıyoruz aslında. SUDO'yu dergi tayfası çıkartsın, çeviri tayfası çevirsin, Wiki tayfası belgeleri Wiki'ye taşısın, yöneticiler sorunları çözsün...

Nereden gelecek bu değirmenin suyu...
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?

kalkan1973

Çok basit işi bilen üyelerden.... İmece usulü ile. Azıcık yönetim tayfa vs biraz da üyeler... Kimi yağını kimi suyunu kimi de aşını koyacak ortaya...

İnanın bir kaç meşhur foruma üyeyim. aldığım yardım 7 yıldır yaptığımın 1 / 10' u bile etmez. Ama zevk alıyorum yardıma koşmaktan. :)
Evde İşte her yerde Linux