CS:GO Takıma Gelmek İsteyen?

Başlatan MuhbirKedi, 17 Aralık 2015 - 23:12:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MuhbirKedi

Arkadaşlar CS:GO rekabetçi rütbem "Usta Altın Nova" Takım kurmak istiyorum. Favori map Dust II.
Önemli olan para değil, para ile ne yaptığındır, en iyi zenginlik ise gönül zenginliğidir. ;)

kadir.uysal57

Oyuna daha yeni başladım okuyorum lise 3 e gidiyorum ve üniversiteye çalıstıgım için fazla oyun oynayamıyorum haftada 5 6 saat zor oynuyorum cs:go ya yeni başladım 3 levelim rekabetçi hiç girmedim takıma almak istersen buradayım

MuhbirKedi

kadir.uysal57 aynı şekilde bende üniversite hazırlanıyorum takıma gelebilirsin. Steam: MuhbirKedi™
Önemli olan para değil, para ile ne yaptığındır, en iyi zenginlik ise gönül zenginliğidir. ;)

kadir.uysal57

MuhbirKedi

@kadir.uysal57 Tamamdır. ;)

Arkadaşlar mikrofon olursa daha iyi olur yoksa da sıkıntı yok.

D@bbe

CS-GO gmax3100 onboard gpu ve T2330 işlemci 2GB ram ile oynanabilir mi?

poʍǝɹǝd bʎ ɔɐspǝɹ˙˙˙

plazma

http://store.steampowered.com/app/730/?l=turkish

Bağlantısında sistem gereksinimleri var, ekran kartı için performans olarak neye tekabül eder biraz araştırmak lazım olabilirde olmayabilirde net cevap vermek zor.

MuhbirKedi

@D@bbe Senin ekran kartın için benchmark testlerine baktım Tıkla birde sen bak.

heartsmagic

Ders çalışın gençler :)

Zamanında derlerdi de kulak asmazdık, şimdi rolleri değiştik. Bırakmayacaksanız da zamanınızı düzgün kullanmaya bakın.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

MuhbirKedi

@heartsmagic çalışıyorum derslerimi ama insanın canı sıkılıyor arada eğlenmek istiyor. :D

heartsmagic

Arada eğlenin tabi ona kimsenin sözü olmaz :)
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

D@bbe

Alıntı yapılan: MuhbirKedi - 18 Aralık 2015 - 12:00:55
@D@bbe Senin ekran kartın için benchmark testlerine baktım Tıkla birde sen bak.

Left 4 Dead 2 için 1 fps vermesinden belli zaten cs-go kalın kaçtı... LinuXMint için dns leak başladı? ama dns doğru?

poʍǝɹǝd bʎ ɔɐspǝɹ˙˙˙

ata1

Bir gün ben de deneyeceğim yeni pc alayım eldeki bu oyunlara yetmiyor.  8)

Sh4oTT

Cs Go ekleyebılırsınız bayadır oynamıyorum benımde pc kotu arada cafede oynuyorum :)

http://steamcommunity.com/profiles/76561198151098184

YöneticiBey

http://steamcommunity.com/id/yalpagankan/

Windows'a geçtiğim için ayarlarda biraz bozulma oldu uyum sıkıntısı çekiyorum. :D Çözünürlük ayarını düşürünce yanlarda siyah kutular oluyor, büyük yapınca da nişan alamıyorum tam ayarlayamadım. :D

MuhbirKedi

@Yalpagan ekledim sizi. Ayar konusunda dert etmeyin ben size yardımcı olmaya çalışırım. Ben de şuan Windows'ta oynuyorum. Normalde çift işletim sistemi kullanmaktayım. Ubuntu şuan bozuntu oldu :D Arkadaştan USB aracılığı ile temiz kurulum yapacağım. Yada Manjaro da kullanabilirim.

MuhbirKedi

Arkadaşlar buyurun gelin. :)