12.10 yükseltme sonrası simgeler ve ses,takvim kayboldu

Başlatan ERG1959, 20 Ekim 2012 - 20:05:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERG1959

Merhabalar tekrar kücük bir ricam olacak herseyden vazgectim menü cubugu  ve sol üstteki ag baglantısı ikonu,saat,takvim ve ses ikonunu görebilme şansım varmı

if

@ERG1959, yükseltme sırasında veya başka bir zaman bir şeyler ters gitmiş o yüzden böyle bir sıkıntı ile karşılaştınız. Yeniden kurulum yaparsanız olması gerektiği gibi olur her şey.

heartsmagic

Ben yeniden kurulum önerdim zira anlaşamıyoruz. Ne yazık ki aktarılanları ben anlayamıyorum, sanırım bizim önerilerimizi de kendisi deneyemiyor @ERG1959.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

maxwell

Alıntı yapılan: if - 22 Ekim 2012 - 21:43:53
İnternete girebiliyorsunu değil mi? Öyleyse sudo -i
apt-get update
apt-get upgrade
apt-get dist-upgrade
apt-get install ubuntu-desktop
komutlarını yürütür müsünüz? Çıktılarını da buraya geçerseniz neler olup bittiğini görmüş olurum.

@if  Aynı sorun bende de vardı. Böyle çözüldü benim ki. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar hiç bir şey yapmadan ilk bunu denesinler.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 10 Ocak 2013 - 19:33:18

Bu komutlardan sonra reboot unutulmamalı. reboot yaptıkran sonra düzeliyor.

waroi

Merhaba arkadaşlar dün gece güncelleme sırasında kısmi yükseltme yapılmasını istedi bende yap dedim, yeniden başlatınca herşey kayboldu, burada ve başka konularda da yapılanları denedim tek tek fakat bir değişim olmadı ayarları sıfırladım oda olmadı, acaba nasıl düzeltirim bir sürü ayar yapmıştım gitti bari yeniden kurup program kurma ile uğraşmayayım :(

heartsmagic

@waroi, zaten bir başlık açmışsın oradan devam ederiz.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.