Ubuntu 11.10 (Oneiric Ocelot) Resmi Sürüm Takvimi

Başlatan reis33, 18 Mart 2011 - 03:23:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nordkapp

Yabanci bir haber sitesinde okudugum kadari ile Turkiye saati ile saat 21.00 civarinda cikacak diyorlar ama bakalim ne zaman gelecek.

the kumpir

Dünya'nın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır. B. Russel

Kaan Y.

alquirel

Alıntı yapılan: özgürubuntu - 13 Ekim 2011 - 10:54:47
GNOME 3 güzel fakat hala henüz BETA gibi, Pidgin konusunda sıkıntılarım var kapatıldığında program kapanıyor, Empathy iyi ama doysa gönderemiyorum hala, alt paneldeki bildirim alanında yeni mesaj geldiğine dair bildirim mesajını kaçırırsan, göremiyorsun, yani Ubuntu üst paneldeki gibi mavi mektup simgesi yok..

Bildirim alanında bir uyarı olduğunda eğer hemen bakmazsanız size küsüp gitmiyor, fare ile sağ alt köşeye geldiğinizde çıkan panelimsi oluşum üzerinde beklemekte oluyor bizi. O açıdan güzel olmuş. Kurar kurmaz Gnome 3 kurulumu yaptım. Henüz Unity'nin yüzüne bile bakmadım. ;)

özgürubuntu

Alıntı yapılan: alquirel - 13 Ekim 2011 - 17:35:57

Bildirim alanında bir uyarı olduğunda eğer hemen bakmazsanız size küsüp gitmiyor, fare ile sağ alt köşeye geldiğinizde çıkan panelimsi oluşum üzerinde beklemekte oluyor bizi. O açıdan güzel olmuş. Kurar kurmaz Gnome 3 kurulumu yaptım. Henüz Unity'nin yüzüne bile bakmadım. ;)

Pidgin'i kapattığınızda ne oluyor :)

alquirel

Pidgin'in tercihlerinden Sistem Çekmecesinde Göster kısmını Her Zaman olarak ayarladım. Uslu uslu duruyor yerinde ;)

barış

Alıntı yapılan: alquirel - 13 Ekim 2011 - 17:49:32
Pidgin'in tercihlerinden Sistem Çekmecesinde Göster kısmını Her Zaman olarak ayarladım. Uslu uslu duruyor yerinde ;)
Ben de ayarladım da görünmüyor Unity'de. Ayrıca Pidgin'den karşı tarafın resimlerini göremiyor, dosya yollayıp alamıyorum. En sevdiğim uygulama Kmess aslında. Ancak KDE'de olması ve Unity'de olmam işte bu kötü...

lord87

inşallah diğer sürümlerindeki gibi ekran kartı sıkıntısı olmaz. ekran kartını tanıtamamıştım bir türlü. nvidia geforce 7300 ekran kartı kullanan varsa bizi bi bilgilendirsin.

alquirel

Alıntı yapılan: barış - 13 Ekim 2011 - 18:11:33
Alıntı yapılan: alquirel - 13 Ekim 2011 - 17:49:32
Ben de ayarladım da görünmüyor Unity'de. Ayrıca Pidgin'den karşı tarafın resimlerini göremiyor, dosya yollayıp alamıyorum. En sevdiğim uygulama Kmess aslında. Ancak KDE'de olması ve Unity'de olmam işte bu kötü...

Bu dediğim Gnome 3 içindi. Şuan Unity'deyim ve kapatınca mektup simgesinin altında beklemeye devam ediyor.