Ubuntu Türkiye E-Dergisi SUDO 3. Sayı

Başlatan eren, 16 Ocak 2009 - 01:40:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eren

Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

eren

Anlayacak ne var sizde dergi yok mu? Aynısı işte, bir yazı yazabilirsiniz 4. sayı için.
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

Burak

@CiciTux, sen anlatarak sesini kaydet. Biz yazıya aktarırız. :D

Gimp Uzmanı

Mint

ilk sayi ile son sayi cok iyi olmus okumasi rahat bence bunu siz ingilizce yapin fcmyi gecersiniz

Gimp Uzmanı

Alıntı yapılan: Mint - 01 Şubat 2009 - 21:21:47
ilk sayi ile son sayi cok iyi olmus okumasi rahat bence bunu siz ingilizce yapin fcmyi gecersiniz

Yakında onuda yapmak için çaba sarfedeceğiz.

Kutadgu

Arkadaşlar çok güzel işler yapıyorsunuz, Ubuntu-tr üyesi olarak sizlere çok teşekkür ediyorum. Ellerinize yüreklerinize sağlık.

Burak

Alıntı yapılan: Sidux - 05 Şubat 2009 - 23:46:54
4. sayı içerisinde hangi konuları görmek istediğimizi de sorsaydınız güzel olurdu. 3. sayıya gelirsek güzel olmuş.

Kusura bakmayın, biz unutmuşuz ama illa bizim sormamıza da gerek yok. İstediğiniz zaman siz fikirlerinizi ve taleplerinizi belirtebilirsiniz.

fadike

Alıntı yapılan: Jay Wells - 02 Şubat 2009 - 00:17:10
Arkadaşlar çok güzel işler yapıyorsunuz, Ubuntu-tr üyesi olarak sizlere çok teşekkür ediyorum. Ellerinize yüreklerinize sağlık.

Zaten yok mu? Biraz incelerseniz ve de araştırırsanız forumu; etraflıca da değil hani şöyle üstün körü; ilgili başlığın, yani "dördüncü sayıda hangi konuları görmek istersiniz" açıldığını göreceksiniz.
"Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz." Uğur MUMCU
"Hepimiz özgür yazılımın sendikalı emekçileriyiz." Fadike
http://fadike.org
http://pedalsorler DELL Vostro 5470 i5 4. nesil Ubuntu ön yüklü

Kaisiersose

Elbetteki tasarım ve içerik olsun iyiye ulaşmak dergiye emek verenlerin aklındadır;ama bence bu alanda türkçe kaynak oluşturacak bir eser olması bile çok güzel değerlendirmesi için yeterlidir.
    Birşeyler yapıldıkça elbetteki daha iyiye ulaşır.
    Gönül isterki birgün bu ülkeninde kendi işletim sistemi ve kendi teknolojisi olur bunun üstüne daha iyi birşeyler yapmak için çabalarız...
    Dergiye emek verenlere teşekkürler.

kornkids

çok güzel olmuş,emeği geçen herkese teşekkur ederim.

ns

Madem ki sen bensin, ben de senim, niceye şu senlik benlik...

eren

Alıntı yapılan: ns - 15 Şubat 2009 - 17:48:40
4. sayı bugün çıkar mı?

Her zamanki gibi gününde çıkacak. Son kontroller yapılıyor, sizler okumadan önce dergiyi biz okuyor ve yazım yanlışı gibi hatalar varsa düzeltiyoruz. Bu sebeple her sayı akşam üzerine doğru yayınlanıyor.

eren