[K,X,L] Ubuntu, Türevleri Ve Diğer Dağıtımlara Ait Masaüstü Ekran Görüntüleriniz

Başlatan Ubuntu, 22 Şubat 2008 - 23:36:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 18 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sh4oTT

ata1

:o neden bunu sen mi kullanacaksın. ;D renk uyumu için kullandım . diğerleri mavi ve farklı renkler yeni kuruluma da gitmek istemedim.

betseg

fsutil

KemalALKIN

Alıntı yapılan: ata1 - 22 Aralık 2015 - 19:51:49
:o neden bunu sen mi kullanacaksın. ;D renk uyumu için kullandım . diğerleri mavi ve farklı renkler yeni kuruluma da gitmek istemedim.

"Neden, sen mi kullanacaksın?" Bu iyiydi dostum :D hahaha.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Arch Linux x64 (Bende varım edition/editeyşın :D )

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Arch Linux x64 Karanlık
www.tckemal.ist

ata1

@KemalALKIN  o kardeşim istedi onunla da paylaşmıştım içeriği  ;D kardeşlerimiz hevesli onlar fare işaretçisi temaları ve diğer görselleri istiyor bende paylaşıyorum. sıkıntı yok  ;D

-DıLgEş-

Dün kafayı conky'e taktım olmuyordu.. İstediklerini yüklediğim halde inat ediyordu.. Ben de conky'siz bir masaüstü yaptım.. :'( Güzel oldu sade mavi...
Aşkın; gözü kör, kulağı sağır, dili tutuk, aklı kıttır..! Hayır yani bu halde nasıl herkesi madara ediyor onu çözemedim..

KemalALKIN

Alıntı yapılan: MaRJiNaL - 23 Aralık 2015 - 15:25:03
Dün kafayı conky'e taktım olmuyordu.. İstediklerini yüklediğim halde inat ediyordu.. Ben de conky'siz bir masaüstü yaptım.. :'( Güzel oldu sade mavi...

"Conky"ye el sürmeyeli uzun zaman oldu. Bende diyorum, ne eksik sistemimde :D. Bakar kör olmak böyle birşey galiba :). O kadar insan conky paylaşmış hehe :).
www.tckemal.ist

ata1

Alıntı yapılan: KemalALKIN - 23 Aralık 2015 - 16:02:20
Alıntı yapılan: MaRJiNaL - 23 Aralık 2015 - 15:25:03

"Conky"ye el sürmeyeli uzun zaman oldu. Bende diyorum, ne eksik sistemimde :D. Bakar kör olmak böyle * bir şey galiba :). O kadar insan conky paylaşmış hehe :).

https://yadi.sk/d/0NCk4MkAmBDx6

ilki benden olsun o zaman . ;D

-DıLgEş-

Alıntı yapılan: KemalALKINAlıntı yapılan: MaRJiNaL - Bugün, 15:25:03Dün kafayı conky'e taktım olmuyordu.. İstediklerini yüklediğim halde inat ediyordu.. Ben de conky'siz bir masaüstü yaptım.. Güzel oldu sade mavi...
"Conky"ye el sürmeyeli uzun zaman oldu. Bende diyorum, ne eksik sistemimde . Bakar kör olmak böyle * bir şey galiba . O kadar insan conky paylaşmış hehe .
Benim en buyuk hatam PKGBUİLD..
Aşkın; gözü kör, kulağı sağır, dili tutuk, aklı kıttır..! Hayır yani bu halde nasıl herkesi madara ediyor onu çözemedim..

ata1

Alıntı yapılan: MaRJiNaL - 23 Aralık 2015 - 16:39:15
Alıntı yapılan: KemalALKINAlıntı yapılan: MaRJiNaL - Bugün, 15:25:03Dün kafayı conky'e taktım olmuyordu.. İstediklerini yüklediğim halde inat ediyordu.. Ben de conky'siz bir masaüstü yaptım.. Güzel oldu sade mavi...
"Conky"ye el sürmeyeli uzun zaman oldu. Bende diyorum, ne eksik sistemimde . Bakar kör olmak böyle * bir şey galiba . O kadar insan conky paylaşmış hehe .
Benim en buyuk hatam PKGBUİLD..

kurulmadı mı hala   PKGBUİLD ? bakmakla görmek farklı şeylermiş değil mi kardeşim  :o hadi ilk conky paylaşımını yap bakalım

-DıLgEş-

Bu da benim gariban masaüstüm..

@ata Hocam, teşekkürler.. Conky olayını bir nevze olsa da hallettik..

Sh4oTT

-DıLgEş-

ata1

Alıntı yapılan: ShaoDownLiNuP - 25 Aralık 2015 - 10:01:58
Paneldeki butonlarıda kırmızı yapabılıyormuyuz :)

tarz içine yüklenen temalar bölümüne bak
örnek :oldbrown wood yada oldwood and stel

fsutil

betseg

@Asia, system info ve hdd olan yerdeki çizgiyi uzatmayı nasıl yaptın? Yoksa tema mı?

KemalALKIN

Alıntı yapılan: Asia - 25 Aralık 2015 - 20:01:08
http://i.hizliresim.com/PPE8ZN.png

Dostum, KDE sende İngilizce mi yoksa yarım Türkçe mi? Ben KDE kullandığımda nedense tamamen Türkçe olmamıştı. Sanırım çeviriler eksik güncel paketlerde. Veya bende bir yanlışlık var.

========================================

www.tckemal.ist

-DıLgEş-

Alıntı yapılan: betseg@Asia, system info ve hdd olan yerdeki çizgiyi uzatmayı nasıl yaptın? Yoksa tema mı?
Evet o tema bir benzerine buradan ulaşabilirsiniz..

http://bigrza.deviantart.com/art/Conky-config-Black-Diamond-134566184

fsutil

Alıntı yapılan: betseg - 25 Aralık 2015 - 21:05:38
@Asia, system info ve hdd olan yerdeki çizgiyi uzatmayı nasıl yaptın? Yoksa tema mı?

Ben yapmadım  :D Hazır conky indirdim . İsterseniz yükleyeyim, siz içeriğini incelersiniz

Alıntı yapılan: KemalALKIN - 25 Aralık 2015 - 21:09:55
Alıntı yapılan: Asia - 25 Aralık 2015 - 20:01:08
http://i.hizliresim.com/PPE8ZN.png

Dostum, KDE sende İngilizce mi yoksa yarım Türkçe mi? Ben KDE kullandığımda nedense tamamen Türkçe olmamıştı. Sanırım çeviriler eksik güncel paketlerde. Veya bende bir yanlışlık var.

Bende de yarım  Türkçe :D

betseg

Don Vito Corleone

ata1

KemalALKIN

www.tckemal.ist