[K,X,L] Ubuntu, Türevleri Ve Diğer Dağıtımlara Ait Masaüstü Ekran Görüntüleriniz

Başlatan Ubuntu, 22 Şubat 2008 - 23:36:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 20 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

zeusmaster

@decent, hocam gnome-shell masaüstü ortamında çalışmadı. Unity de çalıştı ama alakasız bir yerde çıktı conky :)
Up and Running...

alquirel

zeusmaster

@alquirel,hocam teşekkür ederim. Zaten forum düzeni sayesinde aradım ve buldum :) Conky'nin çalışma mantığını anlamış durumdayım. Baya değişiklik yapabiliyorum artık. Tekrar teşekkürler :)
Up and Running...

arpia

Alıntı yapılan: if - 06 Haziran 2012 - 11:41:11
Teşekkür ederim @arpia.
Rica ederim.

Alıntı yapılan: bahdem - 06 Haziran 2012 - 11:45:09
@decent, hocam gnome-shell masaüstü ortamında çalışmadı. Unity de çalıştı ama alakasız bir yerde çıktı conky :)
Aslında default yeri orası, ben biraz üzerinde oynadım o yüzden transparan ve lokasyonu ayarları farklı birde herkes diskine göre değişiklik yapıyor tabi.

KemalALKIN

Alıntı yapılan: stratovarius - 06 Haziran 2012 - 15:18:14

Arch + Mate

Mate masaüstünü arch ile görmek değişik oldu. Ben cinnamon veya cinamon diye yazılıyordu galiba işte o masaüstünü daha çok çekici buldum şahsen :D gnome 3 tabanlı gibi birşey galiba, mate ise gnome 2 devamı sanırım. Bu arada o kullandığınız conky'nin ismi nedir?

Bu arada millet erken tatile çıkıyor galiba sessiz ortalık hehe.
www.tckemal.ist

arpia

Bodrum'da çalışanlar ne yapsın :)
İnsanlar güzelim koylarda, sahillerde biz iş yerinde :)

KemalALKIN

Alıntı yapılan: arpia - 06 Haziran 2012 - 17:59:41
Bodrum'da çalışanlar ne yapsın :)
İnsanlar güzelim koylarda, sahillerde biz iş yerinde :)

Birde o tatil yerlerinde ezilerek çalıştırılan insanlar ne yapsın diyelim hizmetliler vb. Bunu düşündüm komünist sanmayın heheh :D. Evet zor ama daha kötüsüde var. hehe.
www.tckemal.ist

meffendi

12.04 Gnome Shell
İkon teması : Faenza
Gtk+ : Zukitwo-Primary-Blue
Shell theme: Zukitwo-Primary-Blue
Pencere teması : Elementary-Dark
Arka plan resmi : http://b1206.hizliresim.com/y/6/7kw8l.jpg
Varsayılan font ismi: throw my hand up in the air bold italic
Pencere başlığı fontu :XiBeronne

alquirel

11.10'da sayı bu kadar çok değildi, ama 12.04 ile birlikte Gnome Shell kullananların sayısında gözle görülür bir artış hissediyorum. :)

Barış Can

» genelde hiçbir şey planladığım gibi gitmez.
» kişisel blog.

decent

özgürubuntu

Hergün gelen güncellemeleri ile gittikçe stabil bir sürüme doğru... Elementary OS Luna

KemalALKIN

Alıntı yapılan: özgürubuntu - 07 Haziran 2012 - 15:56:56
Hergün gelen güncellemeleri ile gittikçe *kararlı bir sürüme doğru... Elementary OS Luna
http://img338.imageshack.us/img338/8214/screenshotfrom201206071.png
http://img9.imageshack.us/img9/8214/screenshotfrom201206071.png

Pencere teması biraz değişmiş ayni küçült yok kapat solda büyüt sağda. Gnome belirtisi vermiş, ek olarak üst tema halen değişmemiş klasik gnome 3 yani diyorki illa ben GNOME olduğumu gösteririm :D. Ama basit bir değişim gibi duruyor uzaktan tabiki içerik iyidirde panel teması değişmeli :D.
www.tckemal.ist

furkankalkan

Lover
twitter.com/furkan_kalkan1

KemalALKIN

www.tckemal.ist

Sherlock Holmes

arpia

KemalALKIN

Sherlock Holmes

Teşekkür ederim abi verdiğin için resimleri çok makbule geçti. Çünkü bende siyah karbon resimleri falan montiörümden dolayı titreme yapıyor ekranda.

arpia

Tema ve şeffaflaştırma hoş durmuş. Acaba şeffaflık nasıl yaptınız tema için yani panel değilde pencere teması dahil şekilde pencere ile hehe. Karmaşık sordum hehe. Gnome 3 görünüyor o yüzden sormak istedim.
www.tckemal.ist

arpia

Alıntı yapılan: KemalALKIN - 08 Haziran 2012 - 15:12:45
Sherlock Holmes

Teşekkür ederim abi verdiğin için resimleri çok makbule geçti. Çünkü bende siyah karbon resimleri falan montiörümden dolayı titreme yapıyor ekranda.

arpia

Tema ve şeffaflaştırma hoş durmuş. Acaba şeffaflık nasıl yaptınız tema için yani panel değilde pencere teması dahil şekilde pencere ile hehe. Karmaşık sordum hehe. Gnome 3 görünüyor o yüzden sormak istedim.
Teşekkür ederim.
Şeffaflık için, ccsm açıp Opacity kısmından yeni değer giriyorsunuz en iyisi ekran görüntüsü vereyim. Unity kullanıyorum bu arada

KemalALKIN

Alıntı yapılan: arpia - 08 Haziran 2012 - 16:25:33
Alıntı yapılan: KemalALKIN - 08 Haziran 2012 - 15:12:45
Sherlock Holmes

arpia

Teşekkür ederim.
Şeffaflık için, ccsm açıp Opacity kısmından yeni değer giriyorsunuz en iyisi ekran görüntüsü vereyim. Unity kullanıyorum bu arada

http://g1206.hizliresim.com/y/8/7n703.jpg

Opacify falan var karıştırmayın benim gibi millet hehe. Tamam yaptım sağol arkadaş :D.
www.tckemal.ist

arpia

KemalALKIN

Alıntı yapılan: arpia - 08 Haziran 2012 - 18:03:18
Rica ederim.
Size attığım kişisel iletideki açıklamalarımı okudunuz değil mi? :). Bu arada tekrar teşekkür ederim hehe. Şeffafım, sen şeffaf mısın? (Cemil İpekçi hehe). :D :D :D :D
www.tckemal.ist

arpia

iceboy

I'm tired, boss. Tired of being on the road, lonely as a sparrow in the rain. I'm tired of never having a buddy to be with, to tell me where we's going to, coming from or why. Mostly, I'm tired of people being ugly to each other. I'm tired of all the pain I feel and hear in the world every day. There's too much of it...