[K,X,L] Ubuntu, Türevleri Ve Diğer Dağıtımlara Ait Masaüstü Ekran Görüntüleriniz

Başlatan Ubuntu, 22 Şubat 2008 - 23:36:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 17 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BayboraKaan

Arkadaslar istediginiz masaüstü resmini yada tema, simge seti icin lütfen alinti ileti yapmadan paylasilan topicin adresini ve paylasan arkadasin ismini yazarsaniz daha iyi olur.

Sebep; artik bu baslik acilirken cok kasmaya basladi ayni resim birden fazla yanitta acilmaya calisiyor ve bu da kasmaya sebep veriyor. Lütfen alinti yapmadan istekte bulunun.

kalkan1973

Evde İşte her yerde Linux

BayboraKaan

Ilk önce bu sekilde bir deneyelim eger alinti yapma sona erese o zaman yeni konu acmaya gerek kalmaz.

decent

Arkadaşlar paylaştığımız masaüstünde duvar kağıdını seçerken forum kurallarına uygun olmasına  dikkat ediniz , forumun her yaştan kullanıcısı olduğunu unutmayınız..

finix

Alıntı yapılan: decent - 07 Temmuz 2011 - 21:20:12
Arkadaşlar paylaştığımız masaüstünde duvar kağıdını seçerken forum kurallarına uygun olmasına  dikkat ediniz , forumun her yaştan kullanıcısı olduğunu unutmayınız..
Sanırım benim ki. :)

BayboraKaan

Buda benden gelsin :D 11.04 tas firin Unity

[eklenti yönetici tarafından silindi]

syagdiran

BayboraKaan

a-new-hope temasinin renkleri ile oynadim sadece :) Simge seti ise vazgecemdigim settir Buuf

karamani44

Sade temiz ve hafif bir sistem. Xubuntu 11.04
Fan sesinden bıkanlara tavsiye ederim=))

heartsmagic

@özgürubuntu, teşekkürler fakat yüzsüzlük yapacağım. Boyut olarak tek seçeneğimiz mi var bu fotoğraf için :)
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

kalkan1973

MoShic

Bana tema indirebileceğim site adları verebilirseniz çok sevinirim (=
Hmmm.. bir de şu iconlar nasıl değiştiriliyor onu soracaktım :]
Eski ID: Mar yJuana

BayboraKaan

www.gnome-look.org

Tema ve ikon degistirmek icin sag tik>masaüstü artalan degistir> tema> indirdigin simge seti, temayi sürükle birak. Özellestirden istedigin tema ve simgeleri secebilirsin.

decent

GNUbuntu

Önce Saygı...

kalkan1973

Alıntı yapılan: decent - 10 Temmuz 2011 - 01:47:41
Alıntı yapılan: Mustafa Kalkan - 09 Temmuz 2011 - 15:30:00
Tilkinin dönüp geleceği yer kürkçü dükkanıdır. :)

Ubuntu için yerinde bir tesbit, katılıyorum :)

Çok dağıtım denedim. Özellikle GNOME 3 için. Ancak GNOME 3 önceki sürümlerini aratacak gibi. Kişiselleştirme açısından... Ubuntudaki zenginlik diğerlerinde pek yok gibi. Biraz da Debian tatmin etti. Ama onda da özellikle kernel güncellemelerinden sonra masaüstü hiç gelmedi.

BayboraKaan

Ben inaniyorum ki Gnome3'ü en iyi sunacak olan dagitim yine Ubuntu olacak. Sadece sabirla beklemekte fayda var.

furkankalkan

Alıntı yapılan: BayboraKaan - 10 Temmuz 2011 - 10:34:39
Ben inaniyorum ki Gnome3'ü en iyi sunacak olan dagitim yine Ubuntu olacak. Sadece sabirla beklemekte fayda var.
Bence de 11.04 ü denemedim ama 11.10 u heyecanla bekliyorum
Lover
twitter.com/furkan_kalkan1

kalkan1973

Ben de ilk başta 11.04 e soğuk bakanlardanım. Ama şimdi sorunlar çözülmüş. gibi görünüyor.

MoShic

@BayBoraKaan, teşekkürler : )

@GNUbuntu, rica etsem o mavi arkaplanın linki verebilir misin ?.. Çok beğendim.
Eski ID: Mar yJuana

kalkan1973

Sherlock Holmes

GNUbuntu

Önce Saygı...

BayboraKaan

http://forum.ubuntu-tr.net/subdomains/forum/index.php/topic,5.msg339563#msg339563

@Sherlock Holmes resmi rica edebilir miyim? Ayrica üst panelde sagda ki ses ayari mi? Eger öyleyse nasil yaptiginida aciklarsan sevinirim. Yine her zaman ki gibi döktürmüssün :D

kalkan1973