[K,X,L] Ubuntu, Türevleri Ve Diğer Dağıtımlara Ait Masaüstü Ekran Görüntüleriniz

Başlatan Ubuntu, 22 Şubat 2008 - 23:36:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Zorba58

Alıntı yapılan: Mustafa Kalkan - 26 Ocak 2011 - 01:44:37

Arkadaşlar iui veya kötü..... Bir fikir beyan edebilirmisiniz.... Tavsiye falan...

Dostum ekranında sinek ölüsü gibi bir şey var galiba ödüm patladı benim ekranda piksel sorunu var sandım  :)
Dünya' nın asıl problemi. ahmaklar ve fanatikler her zaman için kendilerinden çok eminken; buna karşılık daha aklıbaşında insanların hep şüphelerle dolu olmaları.
                                                            Bertrand Russell

kalkan1973

Evde İşte her yerde Linux

confickerbelasi

resmi taratmış olabilirler tarayıcının camına yapışan böcek olabilir.

badhero

@confickerbelasi, bence fotoğraftaki bir leke. Fotoğraf makinasının lensine yapışan böceğin bu şekilde görüneceğini sanmıyorum

confickerbelasi

resim 3000x1800 küsür piksel ve 2Mb olduktan sonra böcek değil leke olduğu ortaya çıktı gibi nasıl olduysa?

resim küçülmüş...

eribol

Bence o virüs :) @Mustafa Kalkan, Masaüstü resmi için virüs seçmiş isen o leke var, sadece tahmin ediyorum.

Bir de arkadaşlar şu resimlerin küçültülmüş halini ekleyebiliyorsanız onu ekleyin. Hakikaten çok yoruyor gözü. Ayrıca yazılar, resimler arasında kayboluyor.

@Yiğit sinirimi bozdun inat ettim biraz da olsa şeffaflaştırdım kde'yi :) Ama svg'den anlamadığım için ufak hileler kullandım mecburen :)
[IMG]http://img38.imageshack.us/img38/8198/kde4.th.png[/img]

confickerbelasi

o ufak hali konusunda fransızım zaten gimp ile ölçeklemeyi yeni keşfetmişim yazı eklemeyide başarırsam iyi olcak.

XRumer

kalkan1973

Arkadaşlar aslında resim temiz de Ekran görüntüsü alınca o lekeler çıkıyo. Kaç kez denedim aynı...

emrehit

Alıntı yapılan: badhero - 25 Ocak 2011 - 23:17:49
@emrehit, tema, simge seti her şey çok güzel. Masaüstünü beğendim. :)

Sadece KDE'de şu plazma dedikleri şeyi sevmiyorum.

Teşekkürler Kardeş :)

Megatron

GNU/Linux kıtasında, kayıp penguen.

plusnettr

Alıntı yapılan: XRumer - 26 Ocak 2011 - 08:29:40
Çakma Windows 7 yaptım, orjinalinden daha iyi oldu. :)

@XRumer, bende XP yapmıştım bir aralar o da güzel olmuştu ama senin 7 harika. Hazır betikle mi yoksa ellemi düzenledin. Bizimle paylaşsan :p
LMDE - Ubuntu 11.04 - Fedora 14

badhero

@XRumer, orijinalinden daha iyi olduğuna şüphe yok ama yine de Windows görünümlü Linux dağıtımından daha çok beğenmediğim bir şey yoktur.

reis33

Pardus 2011 den sonra Maverick için Windows 7 teması ve simge teması:

kalkan1973

Alıntı yapılan: reis33 - 26 Ocak 2011 - 15:57:28
Pardus 2011 den sonra Maverick için Windows 7 teması ve simge teması:

Lütfen bana WİNDOWS'u hatırlatmayınız... Rica olunur... :)

Alıntı yapılan: badhero - 26 Ocak 2011 - 15:47:55
@XRumer, orijinalinden daha iyi olduğuna şüphe yok ama yine de Windows görünümlü Linux dağıtımından daha çok beğenmediğim bir şey yoktur.

Aynen... Ama arkadaşımız baya emek harcamış...

confickerbelasi

XRumer

Arkadaşlar ben de Windows sevmiyorum. Zaten sevsem Windows kullanırdım. Hem deneme amaçlı olsun dedim hem de yapmak isteyenlere anlatayım dedim. Kendi blogumda nasıl olduğunu da anlatmıştım. Hazır betikle değil elle yapıldı. Nasıl yapıldığını şu adreste okuyabilirsiniz: http://okanaknc.blogspot.com/2011/01/windows-7-gorunumlu-gnome.html#more

confickerbelasi

XRumer

Alıntı yapılan: confickerbelasi - 26 Ocak 2011 - 17:14:06
peki bunu cd'ye atıp 7 diye yutturulurmu?

Remastersys ile toptan sistem yedeği alıp kurulan dvd yapılabilir. Yani neden olmasın?

confickerbelasi

alana hayatının şokunu yaşatır özellikle linux ne bilmeyenlere güzel şok olur.

XRumer

Alıntı yapılan: confickerbelasi - 26 Ocak 2011 - 17:20:33
alana hayatının şokunu yaşatır özellikle linux ne bilmeyenlere güzel şok olur.

Hiç de fena fikir değil.

confickerbelasi

kalkan1973

badhero

Bu KDE furyası canımı sıkmaya başladı. :P Şaka bir yana; küçük resim kullanımı da teşvik edelim.