[K,X,L] Ubuntu, Türevleri Ve Diğer Dağıtımlara Ait Masaüstü Ekran Görüntüleriniz

Başlatan Ubuntu, 22 Şubat 2008 - 23:36:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 17 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hslinux

Sherlock Holmes

ufuk_k

"Waiting for an ideal, a low deal, a no deal.
Play your stereotype,  oh yeah..."

Megatron

GNU/Linux kıtasında, kayıp penguen.

rick

Oburix

rick

Eğer burada temaları gerçekten hakkıyla kullanan birisi varsa o da, @9N0M3'dur. :)

rick

kaansef

Alıntı yapılan: 9N0M3 - 16 Eylül 2010 - 22:27:22
Renksizliğime son vereyim dedim.  :)
[IMG]http://www2.picturepush.com/photo/a/4196185/640/4196185.png[/img]

Bu hangi dağıtım ve masaüstü.Birde arkadaşlara katılıyorum.Artık adminler sana masaüstü koymayı yasaklasınlar. :D
# 28065

Sherlock Holmes

Alıntı yapılan: kaansef - 26 Eylül 2010 - 17:41:34
Bu hangi dağıtım ve masaüstü.

10.04_Gnome

Alıntı yapılan: kaansef - 26 Eylül 2010 - 17:41:34
Birde arkadaşlara katılıyorum.Artık adminler sana masaüstü koymayı yasaklasınlar.

hopalaa  :P  :)

Alıntı yapılan: Rick - 21 Eylül 2010 - 16:56:01
Eğer burada temaları gerçekten hakkıyla kullanan birisi varsa o da, @9N0M3'dur.

belirtmeniz eşsiz bir yaklaşım. teşekkür ederim.  :)

Alıntı yapılan: Megatron - 19 Eylül 2010 - 18:55:09
Bu masaüstünün sırlarını açıklarmısın acep ?

Awn ve Conky,
yarım kalan bir masaüstü olarak nitelendirdiğimden,
tamamlandığında paylaşmayı düşünüyorum.
Bu süre içerisinde en azından duvar kağıdını sunabilirim.

if

@9NOM3, tebrik ederim harika bir masaüstü olmuş. Ben sık sık değiştiririm sistemin görselliğini, ama bu hiç değiştirmek istemeyeceğim bir masaüstü olmuş.

kalkan1973

Evde İşte her yerde Linux

agritux

sem

Konu Dışı:

Alıntı yapılan: agritux - 26 Eylül 2010 - 23:25:46
Alıntı yapılan: stratovarius - 20 Eylül 2010 - 14:44:46
Debian squeeze

squeeze dondurulmadımı yahu
Uzun zamandır görmüyordum, eğer ben görmediysem enteresan o kadar çevirim içiyim nasıl görmedim =) Görmemem normal, biraz ara vermiş isen "hoş geldin Arda" diyeyim =)
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?

agritux

stratovarius

Alıntı yapılan: agritux - 26 Eylül 2010 - 23:25:46
Alıntı yapılan: stratovarius - 20 Eylül 2010 - 14:44:46
Debian squeeze

squeeze dondurulmadımı yahu

http://forum.debian.org.tr/index.php?topic=305.0

Dondurulmadan kasıt farklı yeni özellik eklenmesi durduruldu. Mevcut sistem geliştirilip kararlı sürüm olma yoluna girildi diyebilirim kısaca.

agritux

onun farkındayım da, depoları da deaktif oldu diye biliyorum ben. zira iso kalıpları yok artık. neyse :)

stratovarius

Nasıl yok ? Depo aktif değil ?

Valla ben halen güncelleme alıyorum daha 3-4 gün önce squeeze kde masaüstünü indirdim.

http://www.debian.org/CD/http-ftp/

Buradaki testing sürümü squeezedır. Linke tıkladığında karşılaşacağınız açıklama şu şekildedir;

What are the weekly builds?

These images are produced every week, normally on a Monday, but this may vary. They include:
The latest debian-installer build
A full version of Debian squeeze/testing (in either CD or DVD form) for all architectures and source
A variety of other discs: multi-architecture CDs and DVDs, and variants on CD#1 that default to installing KDE or XFCE rather than Gnome.

All the weekly images are distributed as ISO, bittorrent and jigdo files. Please use jigdo if you can, as it significantly reduces the load on our servers and it may greatly speed up your download too.

Kazım Karabekir

plusnettr

Arkadaşlar bir rivayete göre Bill Gates amca artık Ubuntu ile başa çıkamayacağını anlamış ve Ubuntu 10.10 sürümünde Ubuntu'yu satın almış  :D
İşte aslana çakal postu nasıl giydirilir sorusunun cevabı.
10.10 kararlı sürümünden önce xpleştirilmiş hali
LMDE - Ubuntu 11.04 - Fedora 14

sem

Ubuntu mu bu? Bir de "start" tuşuna basılmış olarak da resim gönderebilir misiniz merak ettim cidden =)
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?

plusnettr

Alıntı yapılan: sem0900 - 30 Eylül 2010 - 06:25:19
Ubuntu mu bu? Bir de "start" tuşuna basılmış olarak da resim gönderebilir misiniz merak ettim cidden =)

Ekteki resimden inceleyebilirsiniz. GDM ekranını da eskiden olduğu gibi biz seçebilseydik tam xp olacaktı da  ;D
Bu şekilde xp kullanmanın rahatlığına alışan kullanıcılar Ubuntu'yu hiç yadırgamadan kullanabilirler diye düşünüyorum.
LMDE - Ubuntu 11.04 - Fedora 14