[K,X,L] Ubuntu, Türevleri Ve Diğer Dağıtımlara Ait Masaüstü Ekran Görüntüleriniz

Başlatan Ubuntu, 22 Şubat 2008 - 23:36:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 17 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

packerd

@ihtiyar said
Zorluk konusunda aynı fikirdeyim. Verdiğim öneri doğrultusunda bu başlığın düzenlenmesi gerekir ve bu zorluğun sadece yüzeyi.
Fakat burasının yalnızca masaüstü ekran görüntülerin olduğu bir bölüm olsa başlığa uygun bir içerik olmuş olur.
Masaüstü paylaşımların bulunduğu bir başka konu açılması, konu kirliliği artmasını engellemiş oluruz diye düşünüyorum.  :)
Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir,Tekdir ile yola gelmeyenin hakkı kötekdir.

maxxblade

Alıntı yapılan: packerd - 27 Ağustos 2009 - 16:26:26
@ihtiyar said
Zorluk konusunda aynı fikirdeyim. Verdiğim öneri doğrultusunda bu başlığın düzenlenmesi gerekir ve bu zorluğun sadece yüzeyi.
Fakat burasının yalnızca masaüstü ekran görüntülerin olduğu bir bölüm olsa başlığa uygun bir içerik olmuş olur.
Masaüstü paylaşımların bulunduğu bir başka konu açılması, konu kirliliği artmasını engellemiş oluruz diye düşünüyorum.  :)
+1 diyorum

agritux

@ihtiyar işi zorlaştırır derken yapması zor anlamında dememiştir. Bence oradaki işi zorlaştırırdan kasıt, burada ekran görüntüsünü bul, diğer konuya geç anlatıma bak vs dır. (belkide ben tamamen yanlış anlamışımdır)
Buraya kadar bir nokta koysak, yeni başlık açsak, ilk postta nasıl ekran görüntüsü paylaşılacağını yazsak; sanki amacımıza ulaşmış oluruz?

maxxblade

Alıntı yapılan: sessizce - 01 Eylül 2009 - 23:19:49
@ihtiyar işi zorlaştırır derken yapması zor anlamında dememiştir. Bence oradaki işi zorlaştırırdan kasıt, burada ekran görüntüsünü bul, diğer konuya geç anlatıma bak vs dır. (belkide ben tamamen yanlış anlamışımdır)
Buraya kadar bir nokta koysak, yeni başlık açsak, ilk postta nasıl ekran görüntüsü paylaşılacağını yazsak; sanki amacımıza ulaşmış oluruz?
Güzel Fikir Bence.
(bende herkesin fikrine güzel fikir diyorum :) )

bytan

Alıntı yapılan: maxxblade - 02 Eylül 2009 - 00:02:15
....

Güzel Fikir Bence.

Bu konunun ilk mesajından alıntı:

Alıntı yapılan: bytan - 27 Ağustos 2009 - 15:57:33
Alıntı yapılan: Ubuntu - 22 Şubat 2008 - 23:36:15
......

* Ekran görüntüsünü eklediğiniz dağıtımın adını, masaüstü ortamının adını ve kullandığınız bileşenlerini de ekleyiniz.

Bu sizin isteğinizi karşılamıyor mu? Yoksa daha farklı bir şey mi istiyorsunuz?

Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

maxxblade

Alıntı yapılan: bytan - 02 Eylül 2009 - 00:05:38
Alıntı yapılan: maxxblade - 02 Eylül 2009 - 00:02:15
....

Güzel Fikir Bence.

Bu konunun ilk mesajından alıntı:

Alıntı yapılan: bytan - 27 Ağustos 2009 - 15:57:33
Alıntı yapılan: Ubuntu - 22 Şubat 2008 - 23:36:15
......

* Ekran görüntüsünü eklediğiniz dağıtımın adını, masaüstü ortamının adını ve kullandığınız bileşenlerini de ekleyiniz.

Bu sizin isteğinizi karşılamıyor mu? Yoksa daha farklı bir şey mi istiyorsunuz?

benim demek istediğim mesela ekran kağıdını bir ara kullanırım diye adını değiştirip indirdim
sonra uzun süre geçti ve bunu kullanmaya karar verdim ama orjinal adını hatırlamıyorum,
o zaman ne yapacağım?

bytan

Benim anlayamadığım şu: Eğer bu başlıkta ilk mesajda belirtildiği gibi paylaşımlar yapılırsa, kullanılan masaüstü, simgeler belirtilirse diğer başlığın esprisi ne oluyor?

Sorunuza gelirsek, o başlık açıldığında nasıl orada arayacaksanız, şu anda burada arayacaksınız.
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

agritux

Benim anladığım tek başlık olsun. Bu kilit olsun. Yeni açılacak başlık (yani tek o olacak) koyan neyi nasıl yaptığını yazsın ki, sayfalarca sohbet olmasın.

özgürubuntu

Sherlock Holmes

agritux

_HapS_

agritux

2 tema kullandım. Hangisini soruyorsun? Aşağıdakiler farklı, yukarıdakiler farklı

maxxblade

Ben Söyleyeyim :D
Sessizcenin masaüstü:
Tema:Elegant Brit
İkon teması: Aero o.43
Yazıtipi:Fixed
doğru bildimmi :)

agritux

ikon teması aero 0.43 + smokikon 0.9
onun dışındakiler doğru :p
Temayı falan geçtimde  Yazı tipini nasıl bildin ?

maxxblade

Alıntı yapılan: sessizce - 04 Eylül 2009 - 00:03:04
ikon teması aero 0.43 + smokikon 0.9
onun dışındakiler doğru :p
Yazı tipini nasıl bildin ?
smokikon'u ilk defa duyuyorum ama daha önce ubuntuda
Fixed+Elegent Brit+Aero 0.43 kullanmıştım :D
Fixed ise ubuntuya bir program yüklerken gelmişti :D

agritux

maxxblade

Alıntı yapılan: sessizce - 04 Eylül 2009 - 00:06:32
Enteresan :)
:D
Sessizce şu xfce'deki windows-7 panel'ine benzer bi panelin vardı,
gnome'da olmuyordu, ben inatla araştırdım(gnome-look'ta diğer bölümüne baktım :) ) ve Buldum :D
Ve buda Benim Arch'ım :)

agritux

Xenophobia

Uzun zamandır bir ekran görüntüsü vermemiştim. Bakınca canım çekti birden :)

[IMG]http://img443.imageshack.us/img443/715/pardus.th.jpg[/img]

Sistem : Pardus 2009
Simgeler : Breathless
Tema : Blend

agritux