3.5.3 te Seçenekler Menüsü Nerede?

Başlatan acer, 30 Ekim 2009 - 13:38:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

acer

Firefoxu açtım araçlar sekmesinden seçenekleri bir türlü göremedim acaba seçenekler menüsü nerededir?

ironic

Alıntı yapılan: acer - 30 Ekim 2009 - 13:38:51
Firefoxu açtım araçlar sekmesinden seçenekleri bir türlü göremedim acaba seçenekler menüsü nerededir?

Win sürümüyle karıştı herhalde. Firefox Linux sürümlerinde bildim bileli düzen menüsü altında.

acer

Alıntı yapılan: ironic - 30 Ekim 2009 - 13:43:39

Win sürümüyle karıştı herhalde. Firefox Linux sürümlerinde bildim bileli düzen menüsü altında.

Yanlış hatırlamıyorsam 9.04 te eski sürümde araçlar sekmesinin altındaydı. Çok teşekkür ederim. İnan diğer menülerede (dosya,düzen,görünüm) baktım gözden kaçırmışım.

heartsmagic

Alıntı yapılan: acer - 30 Ekim 2009 - 13:47:59
Alıntı yapılan: ironic - 30 Ekim 2009 - 13:43:39

Yanlış hatırlamıyorsam 9.04 te eski sürümde araçlar sekmesinin altındaydı. Çok teşekkür ederim. İnan diğer menülerede (dosya,düzen,görünüm) baktım gözden kaçırmışım.

Linux sürümlerinde @ironic'in söylediği şekildedir.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.