[Çözüldü] Gulucuk ikonlari hakkinda

Başlatan VisitoR, 19 Mayıs 2014 - 23:50:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

VisitoR

Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum.Bu konu daha önce açıldı mı onu da bilmiyorum fakat bugün açtığım konuya mesaj yazarken farkettiğim bir şeyi sizinle paylaşmak istiyorum.

İleti ekranına : ) [ arada boşluk olmayacak] yazıp ön izleme yaptığınızda :) gülücüğünü görürsünüz ve bu gülücüğün üzerine geldiğinizde Mutlu yazdığını farkedersiniz.Fakat : ) değil de : )) [arada boşluk olmayacak] yazarsanız yani parantez kapatma işaretinin hemen ardından bir tane daha parantez kapatma işareti yazıp ön izleme yaparsanız :)) gülücüğünü görürsünüz.Üzerine geldiğinizde ise bir şey yazmadığını farkedersiniz.Aslında bu gülücük ;D gülücüğünün dişsiz hâli.Dikkatli bakarsanız bunu farkedeceksiniz.İşte bu gülücüğün diğer gülücüklerin yanına eklenmesini talep ediyorum :))

cagriemer

Iletinizde kullandiginiz uc gulucuk de zaten editorde ikon olarak mevcut.

VisitoR

Alıntı yapılan: cagriemer - 20 Mayıs 2014 - 02:06:40
Iletinizde kullandiginiz uc gulucuk de zaten editorde ikon olarak mevcut.

Bu gülücüklerin normal hâli :                            :))                          ;D
Bu da ekranın %500 yakınlaştırılmış hâli :

İlk iletide bahsettiğim ikonun eklenmesini talebimden vazgeçtim.O anlık heyecanla yazdım.Bahsettiğim gülücük eklenmese de olur.Fakat yukarıda resme dikkatlice bakarsanız soldaki gülücüğün ağzı sağdakine göre daha küçük açılmış ve ağzında diş yok, sağdaki gülücüğün ağzı daha büyük açılmış ve ağzında diş var.Yani iki gülücük birbirinin aynısı değil ve gülücük ekranında sadece bir tane gülücüğün gözleri yarım çember şeklinde.Ayrıca fare imleci yardımıyla sağdaki gülücüğün üzerine geldiğinizde "Sırıtıyor" yazarken soldakinde hiçbir şey yazmaz.

Bu iletiyi sadece iddiamı kanıtlamak adına yazdım

alquirel