ubuntu istek formu

Başlatan plazma, 19 Mayıs 2014 - 22:16:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

plazma

Site üzerinden bir bağlantı eklenerek "nasıl, wiki belgeleri yada diğer rehberler" için kullanıcılar tarafından gönderilen hali hazırda form eklenebilir mi?

örnek : https://docs.google.com/forms/d/14SjR5wpeZsVd1TnVmlq1OEHjYD-53mBh_V4OSSzMj-M/viewform

heartsmagic

Kime gidecek bu formlar :) Dolup taşar sonra oradaki istekler, bence tabi. Altından kalkılabilir mi bilemiyorum, açıkçası bunun sözünü vermek zor. Bu konuda istek çok oluyor da "Şu işin ucundan tutmaya geldim" diyen sayısı az oluyor :)
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

plazma

Şimdi sizde haklısınız ne diyim hocam, yönetici paneline ek yapılabilir wp kullanıyoruz sonuçta oraya düşer artık iç görev paylaşımıda yapılır ama personel sayımız az şimdilik kenarda dursun ileriye doğru kolay bir yolunu bulursak paylaşalım. :)

heartsmagic

Kime gidecek derken, teknik olarak yapılabilir tabi orası ayrı. Fakat gelen istekleri karşılayabilir miyiz onu bilmiyorum. Yapamayacağımız şeylerin altına girmek de en azından benim için makul olmuyor. Dergi için bir başlığımız var esasında. Fakat [Nasıl] konuları, Wiki gibi konular için eminim fazlaca istek gelecektir. Gerçekleştirebilmek güç olur.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

sem

Dergi bence de şu an için en uygun platform gibi görünüyor bu iş için...
Şöyle bekleriz başlığı okuyup da isteği olan arkadaşları;

https://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=43112.0
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?