play on Linux kullanmı

Başlatan execetioner, 19 Aralık 2010 - 17:47:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

execetioner

bi oyun yuklıcem ama bunu flashtan okutmak ıstıyorum her seyı yapıyorum ancak bu program cd istiyo sadece baska bı yolu yokmu bunun nasıl flashtan yuklıcem oyunu?

ironic

Biraz daha ayrıntı alabilirmiyiz Hangi oyun ve sürümü nedir ?

winehq sitesinden oyunun çalışma durumu ile ilgili arama yaparak durumunu öğrenebilirsin.

execetioner

yha atıyotum ben office kurcam mıcrosoft 2007 yukleıyor sanırım ama bu programdan yapmam lazım ... oyun olarak da warcraft.. tam link verirseniz de sevınırm..

plymouth

Bu yazılımın flash bellek üzerinde bir iso kalıbını oluşturmayı denediniz mi?
This life is not the real thing.
It is not even in Beta.
If it was, then OpenBSD would already have a man page for it

execetioner

evet denedım baya ugrastım ancak cd ıstıyo ne yaptıysam..:S:S

cansu_seker

ben play on linux ile sadece cd ile mi yükleme yapabilirim??

heartsmagic

Hani konunun pek takipçisi sayılmam ancak elinde ISO varsa gisomount gibi bir uygulama ile bağlayıp kurulum deneyebilirsin.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

plymouth

"Ne Yaptıysam" kısmına oluşturduğunuz iso kalıbını mount etmek de dahil mi? 
This life is not the real thing.
It is not even in Beta.
If it was, then OpenBSD would already have a man page for it

cansu_seker

hayır malesef fazla anlamıyorum zaten ben ıso ne demek?

ironic

Demek ki istenildiğinde pek âlâ daha güzel Türkçe kullanılabiliyormuş. Eski üyeliğini siliyorum. cansu_seker olarak devam edebilirsin.

**Konular birleştirildi.

cansu_seker

yok bunu sil eskisini geri ver... madem bir iyilik yapcan...

sema

susema

cansu_seker

dalga geçiyorum ya ben yuklemee yapamıyorum office kurcam cd istiyor benden bir çok yol denedim ama olmadı.. nasıl yapacam?

sema

Ne office'i? Niye dalga geçiyorsun, bu durumda ben yine sazanlık yapmış oldum ama inat etme lütfen, uzatmaya gerçekten gerek yok. Konuyu (o konuyu) burada kapatalım, bu arada baştan itibaren takip etmedim konuyu ama oyun ve office pek anlamadım?
susema

cansu_seker

bakın office 2007 kurcam baslıktada okursanız görürsünüz ancak flastan kuramıyorum..

sema

susema

cansu_seker

wine sadece oyun için değilmiydi hatırladığım kadarıyla..

sema

Hayır elbette. Wine ile Windows'taki programları kurabiliyoruz, öyle bir sınırlama yok.
susema

cansu_seker

tamam onu anladım yarın bir denerim wine da  bide 2010 kurulamıyo sanırım yanılıyomuyum?

sema

Hiç bilmiyorum. Ubuntu'da iki şeyden nefret ediyorum, bir Wine, iki Wubi, bana kalsa ikisine de son verirdim neyse.. Derken şunu gördüm;

http://appdb.winehq.org/objectManager.php?sClass=version&iId=17336
susema

cansu_seker

tamamdır saolun yarın bir bakarım bunlara konuyu kapatmazsanız da sevinirim. neden nefret ediyorsunuz peki.. ben ubuntudan nefret etmeye başladım.. Rüyama türkçe karakterler girecek..xdxd

sema

:) Hatamızı kabul etsek hiç bu kadar uzamayacaktı. Siz de inat etmeyin lütfen. Kıyamet kopmaz gerçekten, ölmeyiz de. Gerek de yok böyle şeylere, güzel güzel anlaşmak varken. Hem güzel yazmak güzeldir :P Uzatmayayım ben de..

Bilmem, iki uygulama da sinirimi bozuyor.
susema

cansu_seker

ben hala hatam oldugunu düşünmüyorum ama inşallah benim açtığım konunun altına yazı yazmaz..  güzel yazı yazmasını da sevmem ben sadece kendim okurum yazdığım yazıyı ama işe yarıyor bazen fazla not alıyorsun..xdxd yazı yazmak bu kadar mı zor ya..:D:D oldu sanırım kelimeler..D:D c## da da sorunum var dı birde ona baksan..:D

sema

C# mı? Bakayım. C# bölümünde sanırım, görmemiştim konuyu?

Bu arada böylesi daha iyi. Bir de büyük harflerle yazsanız çok güzel olur :)
susema

cansu_seker

c## consol?
Mono/C#

yok artık o kadar da değil heralde canım.. 1 cümleyi 2 sn yazıyorum 10 snyede düzeltiyorum.:(

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 20 Aralık 2010 - 19:34:22

ya şimdi ben play on linux te bir çok program ve oyun için ayarlar var bu ayarları kullanarak sorunsuz çalıştırabiliyoruz ama kurlumda illa cd  istiyor malum her şeyi de cd den yüklemek biraz eskide kaldı o yüzden bu yazılımla flash tan yada taşınabilir bir ortamdan program yüklemek mümkün değil mi?yukardaki linklerde cd ile yüklemişler ve office 2010 da aktivasyon sorunu çıkıyormuş play on linuxde ön tanımlı ayarlarda netten bazı dosyalarla bu sorunu gideriyor diye biliyorum